Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Chebská bradla

 5.11.2017
Stáhnout výsledky

žákyně starší 10 -12 let

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
. Krejčová Adéla 2007 DDM F. Lázně 1.500 7.066 0.000 8.566 0.400 8.100 0.000 8.500 0.000 5.950 1.000 4.950 0.000 0.000 0.000 0.000 22.016
. Doňová Denisa 2005 TJ Lokomotiva Cheb 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
. Farkašová Ester 2007 DDM F. Lázně 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 9.166 2.000 7.166 0.000 3.600 2.000 1.600 0.000 0.000 0.000 0.000 15.766
. Vlčková Natálie 2005 ZŠ Březová 1.000 8.966 0.000 9.966 0.000 8.766 2.000 6.766 0.200 6.200 0.000 6.400 0.000 0.000 0.000 0.000 23.132
. Beyrich Pia 2007 Anaberg 1.500 9.133 0.000 10.633 0.900 8.000 0.000 8.900 0.300 7.850 1.000 7.150 0.000 0.000 0.000 0.000 26.683
. Slavíková Klára 2005 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling 1.500 9.366 0.000 10.866 1.600 8.700 0.000 10.300 0.300 8.200 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 29.666
. Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 1.500 8.066 0.000 9.566 0.400 8.666 0.000 9.066 0.600 7.000 0.000 7.600 0.000 0.000 0.000 0.000 26.232
. Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 1.500 9.266 0.000 10.766 1.700 8.466 0.000 10.166 0.500 6.950 0.000 7.450 0.000 0.000 0.000 0.000 28.382
. Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 1.500 7.766 0.000 9.266 0.400 8.700 0.000 9.100 0.300 7.500 0.000 7.800 0.000 0.000 0.000 0.000 26.166
. Voříšková Veronika 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 1.500 8.333 0.000 9.833 1.900 8.900 0.000 10.800 0.500 7.750 0.000 8.250 0.000 0.000 0.000 0.000 28.883
. Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
. Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 1.500 7.933 0.000 9.433 0.000 9.233 2.000 7.233 0.900 7.500 0.000 8.400 0.000 0.000 0.000 0.000 25.066
. Kopečná Marie 2006 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
. Spoustová Ema 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 1.500 8.600 0.000 10.100 1.700 8.433 0.000 10.133 0.300 6.600 0.000 6.900 0.000 0.000 0.000 0.000 27.133
. Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík 1.500 8.533 0.000 10.033 0.900 8.400 0.000 9.300 0.300 5.500 2.000 3.800 0.000 0.000 0.000 0.000 23.133
. Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová 1.500 8.066 0.000 9.566 0.000 8.933 2.000 6.933 0.300 8.300 1.000 7.600 0.000 0.000 0.000 0.000 24.099
. Žáková Tereza 2006 TJ Slovan Karlovy Vary 1.500 8.300 0.000 9.800 0.900 7.933 0.000 8.833 0.300 6.700 0.000 7.000 0.000 0.000 0.000 0.000 25.633
. Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.000 8.933 0.000 10.933 1.900 8.700 0.000 10.600 1.400 8.450 0.000 9.850 0.000 0.000 0.000 0.000 31.383
. Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.500 9.266 0.000 11.766 2.300 9.500 0.000 11.800 2.600 7.750 0.000 10.350 0.000 0.000 0.000 0.000 33.916
. Veverková Natálie 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 1.500 8.333 0.000 9.833 0.900 8.433 0.000 9.333 0.600 6.800 0.000 7.400 0.000 0.000 0.000 0.000 26.566
. Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb Jana Vozková 1.500 8.833 0.000 10.333 1.100 8.660 0.000 9.760 0.300 7.500 1.000 6.800 0.000 0.000 0.000 0.000 26.893

zpět na detail závodu