Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Pohár Českých Budějovic

 13.5.2017
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

Žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.000 0.000 13.000 3.900 8.100 0.000 12.000 25.000
2. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.100 8.950 0.000 13.050 4.100 7.750 0.000 11.850 24.900
2. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.050 0.000 13.050 4.100 7.750 0.000 11.850 24.900
4. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.400 0.000 12.400 3.900 7.850 0.000 11.750 24.150
5. Dvořáková Kateřina 2007 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 8.350 0.000 12.150 3.900 7.750 0.000 11.650 23.800
6. Chromá Sára 2005 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 8.000 0.000 11.900 3.900 7.750 0.000 11.650 23.550
7. Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.200 7.650 0.000 11.850 4.100 7.600 0.000 11.700 23.550
8. Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 8.550 0.000 12.350 4.000 7.100 0.000 11.100 23.450
8. Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.350 0.000 12.350 3.900 7.200 0.000 11.100 23.450
10. Filausová Barbora 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.300 0.000 10.300 4.000 7.850 0.000 11.850 22.150
11. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 8.000 0.000 11.800 3.900 6.250 0.000 10.150 21.950
12. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.100 7.750 0.000 11.850 3.800 6.150 0.000 9.950 21.800
13. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 7.800 0.000 11.700 4.100 5.900 0.000 10.000 21.700
14. Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 7.300 0.000 10.900 3.700 7.000 0.000 10.700 21.600
15. Kňourková Tereza 2007 SG Pelhřimov Zourová, Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.100 0.000 11.100 4.100 6.100 0.000 10.200 21.300
16. Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 6.750 0.000 10.650 3.800 6.650 0.000 10.450 21.100
17. Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.200 6.300 0.000 10.500 3.800 6.750 0.000 10.550 21.050
18. Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 8.000 0.500 11.100 2.800 6.800 0.000 9.600 20.700
19. Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 7.600 1.000 10.400 2.700 7.450 0.000 10.150 20.550
20. Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 7.550 0.000 11.450 2.800 5.550 0.000 8.350 19.800
21. Vozobulová Pavla 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 5.700 0.000 9.600 2.800 5.400 0.000 8.200 17.800

zpět na detail závodu