Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Z. Hartlové

 25.11.2017
 pořadatel: Pelhřimov
Stáhnout výsledky

II.kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 8.700 0.000 11.700 22.900
2. Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková,Pavlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.000 0.000 11.000 3.100 8.700 0.000 11.800 22.800
3. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.800 0.000 10.500 2.600 8.900 0.000 11.500 22.000
4. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková,Pavlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.900 0.000 10.500 2.600 8.800 0.000 11.400 21.900
5. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.250 0.000 11.050 2.600 8.050 0.000 10.650 21.700
6. Richterová Natali 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 7.700 0.000 9.900 2.600 8.800 0.000 11.400 21.300
7. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.100 0.000 9.800 2.900 8.600 0.000 11.500 21.300
8. Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.050 0.000 9.850 3.000 8.300 0.000 11.300 21.150
9. Bartošovská Iva 2009 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.200 0.000 9.900 3.000 8.250 0.000 11.250 21.150
10. Stenhauserová Julie 2010 BG Praha Novotná,Konečný 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.200 0.000 9.900 2.700 8.550 0.000 11.250 21.150
11. Machová Eliška 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.300 0.000 10.100 2.600 8.350 0.000 10.950 21.050
12. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková,Pavlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.500 0.000 10.200 2.000 8.800 0.000 10.800 21.000
13. Nejdekrová Julie 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.400 0.000 9.400 2.800 8.750 0.000 11.550 20.950
14. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.300 0.000 10.300 3.000 7.650 0.000 10.650 20.950
15. Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.200 0.000 10.000 2.800 8.150 0.000 10.950 20.950
16. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 5.650 0.000 8.850 3.300 8.350 0.000 11.650 20.500
17. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková,Pavlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.600 0.000 9.500 2.800 8.000 0.000 10.800 20.300
18. Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.700 0.000 9.500 3.000 7.750 0.000 10.750 20.250
19. Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.600 0.000 9.400 2.700 8.050 0.000 10.750 20.150
20. Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.800 0.000 8.900 2.600 8.500 0.000 11.100 20.000
21. Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.400 0.000 10.200 2.800 7.000 0.000 9.800 20.000
22. Pecháčková Antonie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.500 0.000 9.200 2.600 8.050 0.000 10.650 19.850
23. Pelikánová Sára 2010 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 5.850 0.000 9.050 2.800 7.650 0.000 10.450 19.500
24. Sochorová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.900 0.000 9.700 2.300 7.400 0.000 9.700 19.400
25. Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková,Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.450 0.000 8.550 2.600 8.250 0.000 10.850 19.400
26. Blažková Mia 2010 BG Praha Novotná,Konečný 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.900 0.000 7.900 2.700 7.950 0.000 10.650 18.550
27. Ulbrychová Lara 2010 Klub sportovní gymnastiky Rosice Christová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.600 0.000 8.700 2.000 6.000 0.000 8.000 16.700

zpět na detail závodu