Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Závod gymnastických nadějí

 8.10.2017
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Kategorie I. nar. 2011 a ml.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.500 9.150 0.000 15.650 6.500 9.300 0.000 15.800 31.450
2. Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 6.500 9.000 0.000 15.500 6.500 9.200 0.000 15.700 31.200
3. Zavadilová Zdenka 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 6.500 9.250 0.000 15.750 6.500 8.900 0.000 15.400 31.150
4. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.500 9.500 0.000 16.000 6.000 9.100 0.000 15.100 31.100
5. Stankovičová Lucie 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 6.500 8.950 0.000 15.450 6.500 9.050 0.000 15.550 31.000
5. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.500 9.250 0.000 15.750 6.500 8.750 0.000 15.250 31.000
7. Harantová Agáta 2012 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 6.500 8.800 0.000 15.300 6.500 9.050 0.000 15.550 30.850
8. Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová 6.500 9.150 0.000 15.650 6.500 8.650 0.000 15.150 30.800
9. Polcarová Sára 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová 6.500 8.850 0.000 15.350 6.500 8.350 0.000 14.850 30.200
10. Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 6.500 8.700 0.000 15.200 6.500 8.250 0.000 14.750 29.950
11. Pilná Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 6.500 8.250 0.000 14.750 6.500 8.650 0.000 15.150 29.900
12. Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 6.500 8.450 0.000 14.950 6.500 8.350 0.000 14.850 29.800
13. Mensová Petra 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová 6.000 8.750 0.000 14.750 6.500 8.450 0.000 14.950 29.700
13. Veverková Kristýna MS 2010 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 6.500 8.300 0.000 14.800 6.500 8.400 0.000 14.900 29.700
15. Oulehlová Nathalie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 6.500 8.400 0.000 14.900 6.500 8.050 0.000 14.550 29.450
16. Janků Ellen 2011 BG Praha Novotná, Konečná, Poláková 6.500 8.750 0.000 15.250 6.000 7.950 0.000 13.950 29.200
17. Duchoňová Kateřina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 6.500 8.300 0.000 14.800 6.500 7.600 0.000 14.100 28.900
18. Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 6.500 7.800 0.000 14.300 6.500 8.000 0.000 14.500 28.800
19. Trubačová Sára 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 6.500 8.100 0.000 14.600 6.000 8.050 0.000 14.050 28.650
20. Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 6.500 7.150 0.000 13.650 6.500 8.100 0.000 14.600 28.250
21. Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 8.050 0.000 14.050 28.200
22. Řezníková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 6.500 7.350 0.000 13.850 5.500 8.600 0.000 14.100 27.950
23. Lytvak Karolina 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková, Šotolová 6.500 7.800 0.000 14.300 6.500 7.050 0.000 13.550 27.850
24. Fűrbacherová Štěpánka 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 6.500 7.150 0.000 13.650 6.500 7.600 0.000 14.100 27.750
25. Rovná Dominika 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 5.500 8.350 0.000 13.850 5.500 8.150 0.000 13.650 27.500
26. Vojáčková Tereza 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková, Šotolová 6.500 7.700 0.000 14.200 6.000 6.950 0.000 12.950 27.150
26. Kalašová Tereza 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 6.500 7.000 0.000 13.500 6.000 7.650 0.000 13.650 27.150
28. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková, Šotolová 6.000 7.450 0.000 13.450 6.500 7.050 0.000 13.550 27.000
28. Kazyrevich Darja 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 6.500 8.500 0.000 15.000 4.500 7.500 0.000 12.000 27.000
30. Nešporová Ema 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 6.500 6.500 0.000 13.000 6.000 7.650 0.000 13.650 26.650
31. Vališová Laura 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 6.000 6.800 0.000 12.800 5.500 8.150 0.000 13.650 26.450
32. Schejbalová Ema 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 6.500 7.850 0.000 14.350 5.500 6.500 0.000 12.000 26.350
33. Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 7.400 0.000 13.400 6.500 6.400 0.000 12.900 26.300
34. Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová/ Hlaváčová 5.000 7.750 0.000 12.750 5.500 7.200 0.000 12.700 25.450
35. Rybovičová Julie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 6.500 7.350 0.000 13.850 5.000 6.450 0.000 11.450 25.300
36. Holušová Adéla 2012 BG Praha Novotná, Konečná, Poláková 6.000 6.300 0.000 12.300 6.500 6.150 0.000 12.650 24.950
37. Brejchová Kamila 2012 BG Praha Novotná, Konečná, Poláková 5.000 6.800 0.000 11.800 6.000 6.150 0.000 12.150 23.950
37. Janků Nicolette 2014 BG Praha Novotná, Konečná, Poláková 6.500 7.100 0.000 13.600 5.500 4.850 0.000 10.350 23.950

zpět na detail závodu