Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 3.6.2017
 pořadatel: Veselí nad Lužnicí
Stáhnout výsledky

Žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J. Hradec Belšánová, Vybíralovi 2.000 9.000 0.000 11.000 2.600 7.550 0.000 10.150 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 8.000 0.000 12.000 46.150
2. Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS S. Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.750 0.000 10.750 2.500 7.500 0.000 10.000 4.200 7.650 0.000 11.850 4.000 7.800 0.000 11.800 44.400
3. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 7.800 0.000 10.300 4.100 6.650 0.000 10.750 4.000 7.850 0.000 11.850 43.950
4. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J. Hradec Belšánová, Vybíralovi 2.000 8.600 0.000 10.600 2.500 6.100 0.000 8.600 4.000 8.250 0.000 12.250 4.100 7.950 0.000 12.050 43.500
5. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 7.700 0.000 9.700 2.500 7.200 0.000 9.700 4.100 8.350 0.000 12.450 4.000 7.050 0.000 11.050 42.900
6. Chromá Sára 2005 Merkur Č. Budějovice Polívková, Vandělíková 2.000 8.100 0.000 10.100 2.500 7.300 0.000 9.800 3.900 7.450 0.000 11.350 3.900 7.500 0.000 11.400 42.650
7. Dvořáková Kateřina 2007 Merkur Č. Budějovice Polívková, Vandělíková 2.000 8.100 0.000 10.100 2.500 7.350 0.000 9.850 3.700 7.800 0.000 11.500 3.800 7.250 0.000 11.050 42.500
8. Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 6.500 0.000 9.000 4.100 6.850 0.000 10.950 3.700 7.400 0.000 11.100 41.450
9. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J. Hradec Belšánová, Vybíralovi 2.000 7.350 0.000 9.350 2.500 7.400 0.000 9.900 4.000 6.850 0.000 10.850 3.900 7.300 0.000 11.200 41.300
10. Filausová Barbora 2006 Merkur Č. Budějovice Polívková, Vandělíková 2.000 7.350 0.000 9.350 2.600 6.450 0.000 9.050 4.000 7.150 0.000 11.150 4.000 7.650 0.000 11.650 41.200
11. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS S. Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.700 0.000 9.700 2.500 6.850 0.000 9.350 4.200 6.700 0.000 10.900 3.900 6.700 0.000 10.600 40.550
12. Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 7.200 0.000 9.200 2.600 6.300 0.000 8.900 3.900 6.600 0.000 10.500 3.700 6.850 0.000 10.550 39.150
13. Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.600 6.500 0.000 9.100 4.100 5.700 0.000 9.800 3.800 5.550 0.000 9.350 38.350
14. Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 7.000 0.000 9.000 1.300 8.150 1.000 8.450 3.800 7.000 1.000 9.800 3.800 6.500 0.000 10.300 37.550
15. Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 2.000 7.300 0.000 9.300 2.600 6.250 0.000 8.850 4.200 4.750 0.000 8.950 3.700 5.800 0.000 9.500 36.600
16. Hanzlová Anna 2005 TJ Nová Včelnice Kolář 2.000 6.850 0.000 8.850 2.600 7.000 0.000 9.600 2.700 6.100 1.000 7.800 3.900 6.300 0.000 10.200 36.450
17. Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.L. Novotná Iva 2.000 5.500 0.000 7.500 2.500 5.850 0.000 8.350 4.100 5.350 0.000 9.450 3.900 6.350 0.000 10.250 35.550
18. Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice Kolář 2.000 7.250 0.000 9.250 2.500 5.400 0.000 7.900 3.800 5.450 0.500 8.750 3.800 5.700 0.000 9.500 35.400
19. Hajná Bára 2006 TJ Lokomotiva Veselí n.L. Novotná Iva 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 5.800 0.500 7.800 4.000 7.250 0.000 11.250 3.700 6.600 0.000 10.300 29.350
20. Vozobulová Pavla 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 5.650 0.000 7.650 1.200 2.100 2.500 0.800 3.900 6.050 0.000 9.950 3.900 5.850 0.000 9.750 28.150

zpět na detail závodu