Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 27.5.2017
 pořadatel: TJ Sokol Kladno
Stáhnout výsledky

Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 9.300 0.000 15.300 7.500 8.450 0.000 15.950 8.300 9.100 0.000 17.400 8.000 8.000 0.000 16.000 64.650
2. Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 9.050 0.000 15.050 4.200 8.200 0.000 12.400 7.500 7.800 0.000 15.300 8.000 7.050 0.000 15.050 57.800
3. Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 6.000 8.050 0.000 14.050 4.200 9.200 0.000 13.400 7.300 8.100 0.000 15.400 7.500 7.200 0.000 14.700 57.550
4. Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 6.000 8.700 0.000 14.700 4.200 7.900 0.000 12.100 7.300 7.600 0.000 14.900 7.500 7.800 0.000 15.300 57.000
5. Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 6.000 9.650 0.000 15.650 5.300 7.650 0.000 12.950 6.200 8.300 0.000 14.500 7.200 6.550 0.000 13.750 56.850
6. Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 6.000 8.600 0.000 14.600 4.200 8.000 0.000 12.200 7.000 7.700 0.000 14.700 8.000 6.950 0.000 14.950 56.450
7. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 6.000 8.050 0.000 14.050 4.200 7.750 0.000 11.950 7.800 7.750 0.000 15.550 8.000 5.950 0.000 13.950 55.500
8. Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková 6.000 8.100 0.000 14.100 4.200 7.550 0.000 11.750 6.300 7.850 0.000 14.150 6.500 7.450 0.000 13.950 53.950
9. Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 6.000 8.600 0.000 14.600 4.200 7.700 0.000 11.900 6.200 7.150 0.000 13.350 6.500 6.550 0.000 13.050 52.900
10. Dvořáková Anna 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 6.000 8.400 0.000 14.400 4.200 6.600 0.000 10.800 6.000 8.200 0.000 14.200 6.800 6.450 0.000 13.250 52.650
11. Pečenková Martina 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 6.000 7.150 0.000 13.150 4.200 6.150 0.000 10.350 6.000 7.000 0.000 13.000 7.500 6.750 0.000 14.250 50.750
12. Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Marešová,Prokůpková 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 6.600 0.000 10.800 6.000 7.500 0.000 13.500 6.500 5.400 0.000 11.900 50.700
13. Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 7.700 0.000 13.700 4.200 7.250 0.000 11.450 6.500 5.900 0.000 12.400 8.000 5.000 0.000 13.000 50.550
14. Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 6.000 8.200 0.000 14.200 3.600 6.050 0.000 9.650 6.000 7.550 0.000 13.550 5.500 6.650 0.000 12.150 49.550
15. Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 6.000 7.450 0.000 13.450 3.600 6.150 0.000 9.750 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 5.750 0.000 11.750 48.350
16. Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 6.000 6.800 0.000 12.800 4.200 6.300 0.000 10.500 6.000 6.300 0.000 12.300 5.500 6.950 0.000 12.450 48.050
17. Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Taftlová 6.000 6.700 0.000 12.700 4.200 5.600 0.000 9.800 6.000 6.500 0.000 12.500 6.500 6.300 0.000 12.800 47.800

zpět na detail závodu