Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Veselský pohár

 8.4.2017
 pořadatel: TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
Stáhnout výsledky

žákyně B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 3.700 7.850 0.000 11.550 3.500 7.650 0.000 11.150 4.400 6.200 0.000 10.600 4.100 8.000 0.000 12.100 45.400
2. Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 3.700 8.650 0.000 12.350 3.300 8.250 0.000 11.550 4.300 5.600 0.000 9.900 4.000 6.950 0.000 10.950 44.750
3. Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 2.800 8.575 0.000 11.375 3.200 6.950 0.000 10.150 3.600 7.800 0.000 11.400 3.500 7.350 0.000 10.850 43.775
4. Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 2.000 9.000 0.000 11.000 3.500 5.850 0.000 9.350 4.200 7.300 0.000 11.500 4.000 7.300 0.000 11.300 43.150
5. Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.800 8.450 0.000 11.250 2.900 6.750 0.000 9.650 3.700 7.050 0.000 10.750 3.200 7.600 0.000 10.800 42.450
6. Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.200 6.850 0.000 9.050 2.900 6.900 0.000 9.800 3.100 7.600 0.000 10.700 40.500
7. Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 2.800 7.350 0.000 10.150 3.000 5.400 0.000 8.400 3.400 7.800 0.000 11.200 3.500 6.600 0.000 10.100 39.850
8. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.000 9.075 0.000 11.075 3.000 4.100 0.000 7.100 3.400 7.700 0.000 11.100 3.200 7.000 0.000 10.200 39.475
9. Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 7.550 0.000 9.550 2.300 6.700 0.000 9.000 3.400 6.350 0.000 9.750 3.200 7.750 0.000 10.950 39.250
10. Hýblová Kristýna 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 2.000 7.650 0.000 9.650 2.200 5.900 0.000 8.100 2.500 8.000 0.000 10.500 2.900 7.750 0.000 10.650 38.900
11. Lazar Mara 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.300 4.850 0.000 7.150 3.300 6.450 0.000 9.750 3.300 7.800 0.000 11.100 38.450
12. Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 2.000 7.625 0.000 9.625 2.400 5.500 0.000 7.900 3.400 6.500 0.000 9.900 3.100 7.650 0.000 10.750 38.175
13. Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 2.000 7.950 0.000 9.950 2.200 5.650 0.000 7.850 3.200 5.550 0.000 8.750 3.000 7.550 0.000 10.550 37.100
14. Herinková Tereza 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 2.800 8.250 0.000 11.050 2.300 6.600 4.000 4.900 2.600 6.800 0.000 9.400 3.000 7.250 0.000 10.250 35.600
15. Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi 2.000 8.025 0.000 10.025 2.300 4.900 0.000 7.200 3.100 4.750 0.000 7.850 3.300 5.650 0.000 8.950 34.025
16. Krupová Klaudie 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 2.800 8.600 0.000 11.400 2.000 5.650 4.000 3.650 3.200 6.000 0.000 9.200 3.100 6.000 0.000 9.100 33.350
17. Božková Pavlína 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 2.000 7.100 0.000 9.100 2.100 6.700 4.000 4.800 3.200 6.550 0.000 9.750 3.000 6.500 0.000 9.500 33.150
18. Černá Michaela 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 2.000 7.550 0.000 9.550 2.100 6.000 4.000 4.100 3.200 6.200 0.000 9.400 3.400 6.600 0.000 10.000 33.050
19. Rejlková Iveta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.650 0.000 10.650 10.650

zpět na detail závodu