Česká gymnastická federace

Menu

Akce

10.8.2020 - 20.8.2020 SGZ

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

21.8.2020 - 31.8.2020 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

23.8.2020 - 29.8.2020 TR

TRA Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

7.9.2020 - 12.9.2020 TG

International training camp

11.9.2020 - 13.9.2020 TR

TRA Workshop žactvo

12.9.2020 - 13.9.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.10

Reklama

Julie Ohanková

Ročník:2005
Město:Zeleneč
Trenér:Kopecká Z+E, Sedláková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 3.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 2.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. FINÁLE 3.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2008 a st. FINÁLE 2.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 4.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 22.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 4.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5B (juniorky B) 22.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS5B 1.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS5B 6.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 8.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 13.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. FINÁLE 6.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ VII. kategorie 4.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 3.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 9.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 7.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS5B 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 29.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 3.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně B 25.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 4.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ žákyně B 2.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ žákyně B 9.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2005 a st. 8.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ KLADINA - II. KAT. - FINÁLE 6.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ VI. kategorie 4.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně - jednotlivkyně 11.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 2.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ starší žákyně jednotlivkyně 7.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 3.
18.10.2015 Podzimní Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně VS2 5.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ starší žákyně 18.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně VS2 22.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Starší žákyně 59.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři