Na hlavní obsah

Nella Antonella Smejkal


Ročník:2006
Město:Znojmo-Hradiště
Trenér:Křístelová a kol.
Oddíl: Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
17.11.2021 Přebory Znojma SGZ II. liga 0.
25.6.2021 Znojemské olympijské hrátky SGZ VS6C 0.
29.11.2019 Přebory města Znojma SGZ II. liga 2.
24.11.2019 Přebor Jihomoravského kraje SGZ 2.liga 3.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ II. liga 4.
4.11.-8.11.2019 Gymnastické hrátky SGZ II. liga 2.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 3. kategorie 12.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5B (juniorky B) 34.
9.6.2019 SGŽ Přebor Jihomoravského kraje SGZ VS5B 5.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ VIII. VS 5B - ZP ČGF s. 15 6.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VII.kategorie VS5B Juniorky B 4.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS5B 7.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 47.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 17.
16.11.2018 SGŽ Přebor města Znojma SGZ II. liga 1.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ II. liga 5.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ V. Starší žákyně 4.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 4. kategorie 9.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4 B (žákyně B) 28.
12.5.2018 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS4B 4.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. V. 9.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VIII. žákyně 2006 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 9.
14.4.2018 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VI.kategorie Žákyně B VS4 B 3.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ III. Starší žákyně – ročníky 2005– 2007 14.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2008-2006 10.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2008-2006 9.
25.11.2017 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ IV.kategorie 5.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ VI. starší žákyně 21.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ V. Žákyně A 5.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 39.
29.4.2017 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. V. - nar. 2006 - 2005 12.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ žákyně B 12.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 23.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 22.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Starší žákyně 17.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 36.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ starší žákyně 5.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny