Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017

 22.4.2017
 pořadatel: Trhové Sviny
Stáhnout výsledky

Žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 8.150 0.000 10.650 4.000 8.550 0.000 12.550 3.700 8.550 0.000 12.250 45.850
2. Vágnerová Lucie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 7.350 0.000 9.850 4.200 7.650 0.000 11.850 4.200 8.000 0.000 12.200 43.900
3. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralovi 2.000 7.500 0.000 9.500 2.500 6.250 0.000 8.750 4.000 8.600 0.000 12.600 3.900 8.900 0.000 12.800 43.650
4. Chromá Sára 2005 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 2.000 7.400 0.000 9.400 2.500 7.050 0.000 9.550 3.800 7.650 0.000 11.450 3.900 7.700 0.000 11.600 42.000
5. Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 2.000 7.600 0.000 9.600 2.800 6.450 0.000 9.250 4.000 7.250 0.000 11.250 3.900 7.900 0.000 11.800 41.900
6. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 7.800 0.000 9.800 2.500 6.900 0.000 9.400 4.000 6.450 0.000 10.450 4.000 7.150 0.000 11.150 40.800
7. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralovi 2.000 6.900 0.000 8.900 2.500 6.550 0.000 9.050 3.900 6.750 0.000 10.650 3.900 7.650 0.000 11.550 40.150
8. Dvořáková Kateřina 2007 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 2.000 7.900 0.000 9.900 2.500 7.300 0.000 9.800 3.800 5.150 0.000 8.950 3.900 6.550 0.000 10.450 39.100
9. Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 2.000 7.400 0.000 9.400 2.600 5.500 0.000 8.100 3.900 5.750 0.000 9.650 3.900 7.650 0.000 11.550 38.700
10. Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva 2.000 6.000 0.000 8.000 2.500 5.950 0.000 8.450 4.200 5.650 0.000 9.850 3.900 7.100 0.000 11.000 37.300
11. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.200 0.000 9.200 2.500 5.800 0.000 8.300 4.000 5.650 0.000 9.650 2.800 7.250 0.000 10.050 37.200
12. Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 6.000 0.000 8.000 2.400 5.900 0.500 7.800 3.800 5.850 0.000 9.650 4.100 6.450 0.000 10.550 36.000
13. Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová 2.000 8.200 0.000 10.200 2.600 4.950 0.000 7.550 4.000 4.000 0.000 8.000 2.900 6.850 0.000 9.750 35.500
14. Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 6.000 0.000 8.000 2.500 5.600 0.500 7.600 3.800 6.300 0.000 10.100 2.600 7.150 0.000 9.750 35.450
15. Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 6.400 0.000 8.400 1.300 7.400 1.000 7.700 3.700 4.550 0.000 8.250 2.800 8.200 0.500 10.500 34.850
16. Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 2.000 7.100 0.000 9.100 2.800 3.150 0.000 5.950 4.000 5.400 0.000 9.400 3.800 6.000 0.000 9.800 34.250
17. Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice Kolář 2.000 6.400 0.000 8.400 2.500 5.900 0.000 8.400 3.900 4.750 0.000 8.650 2.800 5.600 0.000 8.400 33.850
18. Hanzlová Anna 2005 TJ Nová Včelnice Kolář 2.000 6.800 0.000 8.800 2.700 5.400 0.000 8.100 3.800 4.000 0.000 7.800 2.900 6.000 0.000 8.900 33.600

zpět na detail závodu