Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

 3.6.2017
 pořadatel: Znojmo
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 6.000 8.800 0.000 14.800 7.800 7.900 0.000 15.700 6.000 9.300 0.000 15.300 7.400 8.350 0.000 15.750 61.550
2. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 9.550 0.000 15.550 6.800 8.600 0.000 15.400 6.000 8.700 0.000 14.700 7.400 8.050 0.000 15.450 61.100
3. Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.100 0.000 15.100 7.800 8.650 0.000 16.450 6.000 7.600 0.000 13.600 7.200 7.900 0.000 15.100 60.250
4. Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 6.000 9.100 0.000 15.100 7.000 8.800 0.000 15.800 6.200 7.350 0.000 13.550 7.200 8.350 0.000 15.550 60.000
5. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 6.000 9.150 0.000 15.150 6.800 8.300 0.000 15.100 6.000 8.450 0.000 14.450 6.900 8.100 0.000 15.000 59.700
6. Fialová Ema 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 8.800 0.000 14.800 5.700 8.950 0.000 14.650 6.900 8.250 0.000 15.150 59.550
7. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Blašková 6.000 9.000 0.000 15.000 6.800 7.800 0.000 14.600 6.200 7.350 0.000 13.550 7.400 8.700 0.000 16.100 59.250
7. Ballon-mierná Liliana 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 6.000 9.100 0.000 15.100 6.800 7.950 0.000 14.750 6.000 7.750 0.000 13.750 7.400 8.250 0.000 15.650 59.250
7. Navrátilová Barbora 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 6.000 8.850 0.000 14.850 6.800 8.400 0.000 15.200 6.000 8.000 0.000 14.000 7.200 8.000 0.000 15.200 59.250
10. Kuchová Amelia Sarah 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 7.750 0.000 13.750 7.400 8.300 0.000 15.700 59.100
11. Hájková Veronika 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.700 0.000 14.700 5.700 8.100 0.000 13.800 6.900 8.250 0.000 15.150 58.950
12. Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.350 0.000 14.350 6.300 8.250 0.000 14.550 6.900 8.150 0.000 15.050 58.150
12. Pírová Tea Sofia 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.350 0.000 14.350 6.300 8.350 0.000 14.650 6.700 8.100 0.000 14.800 58.150
14. Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 8.250 0.000 14.250 5.700 7.700 0.000 13.400 7.400 8.200 0.000 15.600 58.100
15. Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.700 0.000 13.700 6.900 7.950 0.000 14.850 57.600
16. Svobodová Alžběta Marie 2009 T.J. Sokol Brno I 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 7.700 0.000 13.700 6.700 8.200 0.000 14.900 57.250
17. Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.050 0.000 14.050 4.900 7.850 0.000 12.750 7.400 8.550 0.000 15.950 56.950
18. Richterová Natali 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.750 0.000 13.750 5.700 8.000 0.000 13.700 6.200 7.650 0.000 13.850 55.550
19. Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 6.950 0.000 12.950 6.000 6.750 0.000 12.750 6.900 8.300 0.000 15.200 55.450
20. Urbanová Johana 2009 T.J. Sokol Brno I Blašková 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 5.950 0.000 11.950 6.700 7.200 0.000 13.900 54.450
21. Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.050 0.000 13.050 6.400 8.250 0.000 14.650 54.250
22. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.250 0.000 13.250 4.900 8.050 0.000 12.950 6.200 7.900 0.000 14.100 54.200
23. Stratilová Eliška 2008 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.450 0.000 13.450 6.400 7.150 0.000 13.550 54.000
23. Olivová Elizabeth 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.150 0.000 13.150 6.000 6.850 0.000 12.850 6.200 7.500 0.000 13.700 54.000
25. Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.750 0.000 13.750 5.700 5.650 0.000 11.350 6.000 7.450 0.000 13.450 53.000
26. Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 6.950 0.000 12.950 4.900 6.650 0.000 11.550 6.200 6.950 0.000 13.150 51.950
27. Machová Eliška 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 7.450 0.000 13.450 5.200 6.500 0.000 11.700 6.200 6.650 0.000 12.850 51.750
28. Nachtneblová Nikol 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.650 0.000 13.650 4.900 4.650 0.000 9.550 6.200 6.800 0.000 13.000 50.650
29. Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.800 0.000 13.800 5.200 5.200 0.000 10.400 6.000 6.050 0.000 12.050 50.550
30. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 5.050 0.000 11.050 5.200 6.400 0.000 11.600 6.400 7.150 0.000 13.550 49.700
31. Malinová Kateřina 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková 6.000 7.150 0.000 13.150 6.000 7.350 0.000 13.350 4.200 4.050 0.000 8.250 6.200 7.450 0.000 13.650 48.400
32. Jarošová Linda 2010 T.J. Sokol Brno I 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 6.250 0.000 12.250 4.200 4.000 0.000 8.200 6.400 6.900 0.000 13.300 47.450
33. Valníčková Natálie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 6.300 0.000 12.300 4.900 4.800 0.000 9.700 5.800 5.250 1.000 10.050 45.700
34. Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 6.400 0.000 12.400 3.900 2.450 0.000 6.350 6.000 5.650 0.000 11.650 45.000

zpět na detail závodu