Česká gymnastická federace
O nás

Menu

Akce

16.1.2021 TR

TRA Valná hromada TRA - ODLOŽENO

22.1.2021 - 24.1.2021 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně - ZRUŠENO

24.1.2021 TR

TRA NZ pro ME/MEJ 2021

6.2.2021 TG

Jojo Cup - ODLOŽENO

Reklama

ZMĚNY V TERMÍNOVÉ LISTINĚ

V souvislosti s výskytem a průběhem onemocnění COVID-19 rozhodl dne 2.4.2020 Výkonný výbor České gymnastické federace (VV ČGF) zrušit soutěže a akce v působnosti České gymnastické federace plánované v 1. pololetí 2020 ...

Publikováno: 9.4.2020 (upraveno 9.4.2020)

Vážení příznivci a přátelé gymnastických sportů,  

V souvislosti s výskytem a průběhem onemocnění COVID-19, opatřeními českých státních orgánů      a rozhodnutími FIG (Mezinárodní gymnastická federace) a UEG (Evropské gymnastické unie) rozhodl dne 2.4.2020 Výkonný výbor České gymnastické federace (VV ČGF).  

zrušit soutěže a akce v působnosti České gymnastické federace plánované v 1. pololetí 2020.

Jedná se o mistrovské soutěže (MČR), kvalifikační soutěže MČR (SGŽ, SGM), soutěže Českého poháru (PAR, TGM, TRA) a soutěže Poháru Federací (AER).                    

VV ČGF doporučuje také Krajským soutěžním komisím (KSK) a Krajským gymnastickým svazům (KGS) zrušení všech krajských přeborů plánovaných v 1. pololetí 2020. 

Bohužel nebude možné letos uspořádat všechny soutěže MČR, soutěže Českého poháru a soutěže Poháru Federací. Vzhledem k vývoji situace vycházíme z nejoptimističtější varianty, že by se mohlo začít v oddílech a klubech trénovat bez omezení od července. S ohledem na dotace, systémy hodnocení sportovních středisek (SpS, SCM, SA) a nominační kritéria reprezentačních výběrů ČR, rozhodl VV ČGF upřednostnit v případě MČR ve sportovní gymnastice mužů a žen soutěže jednotlivců a jednotlivkyň před soutěžemi družstev. Stejný postup doporučuje VV ČGF Krajským soutěžním komisím (KSK) a Krajským gymnastickým svazům (KGS). 

V přiložené tabulce naleznete jak přehled zrušených soutěží plánovaných v 1. pololetí 2020, tak nové termíny soutěží, které jsou přesunuty na 2. pololetí 2020. O termínech soutěží, které jsou přesunuty  na 2. pololetí 2020, u nichž není v tuto chvíli znám přesný termín a místo, Vás budeme průběžně informovat.

S ohledem na skutečnost, že v tuto chvíli nejsou známy nové termíny odložených ME, MEJ a MS, které byly přesunuty, s výjimkou MS v akrobatické gymnastice (1. čtvrtletí 2021), rovněž na 2. pololetí 2020, může dojít ke změně termínů uvedených v tabulce. O případných změnách Vás budeme neprodleně informovat.

S přáním pevného zdraví a optimismu do dalších dnů ...

Roman Slavík,
předseda České gymnastické federace

 

Článek vložil: Roman Slavík
STARS 12.jpg

Ke stažení:

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři