Česká gymnastická federace
O nás

Menu

Akce

17.4.2021 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Morava

17.4.2021 SGZ

Velká cena Hradce Králové

17.4.2021 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Čechy

21.4.2021 - 25.4.2021 SGM, SGZ

Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice 2021

24.4.2021 SGM

Liberecký pohár

29.4.2021 - 2.5.2021 TR

TRA Mistrovství Evropy

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Stručný průvodce systémem GIS

V tomto stručném průvodci naleznete nejdůležitější informace a přehled funkcí online registračního systému GIS (gymnastický informační systém).

Publikováno: 2015 (upraveno 2019)

STRUČNÝ PRŮVODCE SYSTÉMEM „GIS“ (GYMNASTICKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM) ČGF

 

Již přes rok funguje zcela nový systém České gymnastické federace, který slouží k evidenci osob, oddílů a nově dále umožňuje vkládání závodů, školení a jiných akcí. Stále se rozrůstá o nové možnosti, na kterých pravidelně pracujeme, aby byl co nejpřínosnější pro informace v gymnastice a hlavně jednotlivé oddíly.

Z tohoto důvodu bychom Vám systém rádi znovu přiblížili a poukázali na pár nejdůležitějších modulů, které jsou zajímavé hlavně pro vás jako oddíly, a které sami můžete i spravovat.

 

Přihlášení do systému:  http://gis.gymfed.cz

- do systému má přístup každý, kdo je v GISu evidovaný, ať už jako individuální člen, nebo jako člen zaregistrovaného oddílu, a kdo má vyplněný platný email. Pokud email doplníte i dodatečně, dostanete na něj přihlašovací údaje.

- zde však dělíme uživatele na dvě části
1) OBYČEJNÝ UŽIVATEL
2) OPRAVNĚNÍ ZÁSTUPCI ODDÍLŮ / KRAJSKÉ SOUTĚŽNÍ KOMISE

-        Pokud jste OBYČEJNÝ UŽIVATEL, můžete v současné době jen upravovat Vaše osobní údaje a tím nám pomoci s evidencí a lepší komunikací.

 

-        Pokud jste OPRÁVNĚNÝ ZÁSTUPCE ODDÍLU, máte za oddíl přidělená práva, poté se staráte o chod a údržbu přiděleného MODULU v rámci Vašeho oddílu.

 

JEDNOTLIVÉ MODULY V SYSTÉMU „GIS“

1)     MODUL OSOBY – slouží k evidenci a správě osob, zadání nové osoby a úpravu osobních údajů.

2)     MODUL ODDÍLY – slouží k evidenci Vašeho oddílu, k zadání EVIDOVANÝCH a REGISTROVANÝCH osob, k úpravě údajů Vašeho oddílu.

  1. EVIDOVANÉ osoby ve Vašem oddíle – tj. kompletní ČLENSKÁ ZÁKLADNA, tzn. všech členů, včetně trenérů, rozhodčích, závodníků atd. – na základě této evidence se přidělují dotace prostřednictvím MŠMT (pro rok 2015 – každý člen v EVIDENCI musí mít vyplněný alespoň JEDEN ze TŘÍ údajů jako je mobil, email, adresa)
  2. REGISTROVANÉ osoby ve Vašem oddíle – tj. pouze ti gymnasté a gymnastky, kteří závodí a zúčastňují se závodů pod hlavičkou ČGF a ostatních oddílů registrovaných v systému „GIS“

    - DŮLEŽITÉ: počet Evidovaných osob by měl být vždy vyšší, než Registrovaných osob (např. EV. osob – 150, RG. osob – 50)

    - POZNÁMKA: pod seznamem Evidovaných i Registrovaných osob najdete i excelovský soubor, který si můžete stáhnout, abyste měli přehled o členské základně zadané v systému pro daný rok.

3)     MODUL BANKA – slouží ke správě vašich financí vůči ČGF, vidíte, za co jste kdy platili a kolik a taky zda máte vyrovnaný účet. Dole pod souhrnem máte možnost exportu VÝPISU a VÝZVY K PLATBĚ, která slouží jako potvrzení o placení.

4)     MODUL ZÁVODY – nejnovější modul, který slouží k zadávání jednotlivých závodů a jiných akcí pořádaných Vaším oddílem do systému „GIS“ a tím se aktivně podílíte na termínové listině ČGF. Můžete zde sami vkládat rozpisy, výsledky, fotky apod. Vámi vytvořená akce včetně všech příloh se ihned objeví na stránkách ČGF a v termínové listině.

5)     MODUL REDAKCE – slouží k zadávání a úpravě obsahu na webových stránkách ČGF www.gymfed.cz . V případě zájmu o pomoc s obsahem webových stránek nás kontaktujte na cgf@gymfed.cz .

Budeme rádi, když systém bude využíván včetně všech jeho funkcí a modulů, aby bylo možné ho v brzké době rozšířit o další užitečné moduly a informace.

Tento a jakékoli další návody naleznete na webových stránkách ČGF v sekci „O nás“ – „Návody“. http://www.gymfed.cz/o-nas/navody

 

Článek vložil: George Sarichev

Ke stažení:

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři