15.3.-18.3.2024 |
TR |
TRA Dutch Trampoline Open |
20.3.-24.3.2024 |
AE |
Cantanhede Open Cup |
20.3.-25.3.2024 |
TR |
TRA Závod Světového poháru GER (OH kvalifikace) |
21.3.-24.3.2024 |
SGM |
Junior Team Cup |
21.3.-24.3.2024 |
AG |
AKR World Age Croup Competition (WAGC) |
22.3.-24.3.2024 |
AE |
AER Cantanhede FIG World Cup |
23.3.2024 |
SGZ |
Memoriál Miloše Bortla |
23.3.2024 |
TG |
TG Praha OPEN 2024 |
23.3.-24.3.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 |
24.3.2024 |
TG |
MEMORIÁL V. STRAKY – VRŠOVICEGYM – OPEN – 15. ROČNÍK |
24.3.2024 |
SGM |
Jarní pohár |
24.3.2024 |
AE |
Začni s Mistry |
25.3.2024 |
SGZ |
Kopřivnické naděje |
29.3.2024 |
SGZ |
NZ seniorek a juniorek ME |
29.3.2024 |
PA |
Český pohár parkouru 2024 - Dvůr Králové nad Labem |
29.3.-31.3.2024 |
SGM, SGZ |
SG Světový pohár Vestel |
30.3.2024 |
TR |
TRA Výcvikový tábor 01 |
1.4.-8.4.2024 |
TR |
TRA Mistrovství Evropy |
5.4.-7.4.2024 |
TG |
TG International Cup of Clubs (EST) |
5.4.-7.4.2024 |
SGM, SGZ |
Školení trenérů 3. třídy sportovní gymnastiky |
6.4.2024 |
SGZ |
Jarní pohár |
6.4.2024 |
SGZ |
SGC Mini cup |
6.4.2024 |
TR |
TRA 3. Pražský kolibřík |
6.4.2024 |
SGM |
SGC Mini cup |
6.4.2024 |
SGM |
memoriál Petra Petržela a Antonína Součka |
6.4.2024 |
SGZ |
Vsetínská kladinka |
6.4.-7.4.2024 |
AE |
Mistry s Mistry |
7.4.2024 |
SGZ |
Memoriál Jiřího Junka |
12.4.-14.4.2024 |
AE |
Slovak Open |
13.4.2024 |
SGM |
Moravská Liga |
13.4.2024 |
SGZ |
Chebský pohár |
13.4.2024 |
TR |
TRA Triangle Trampoline Open |
13.4.2024 |
TR |
TRA Přebor Moravy |
13.4.2024 |
SGZ |
Memoriál Evy Bosákové |
13.4.2024 |
PA |
Velikonoční speed run |
13.4.2024 |
SGZ |
Trhovosvinenský pohár 2024 |
13.4.2024 |
SGZ |
Jarní pohár Plzeň - ženy |
13.4.2024 |
TG |
TG Pohár města Třebíče (ČP) |
13.4.2024 |
SGZ |
VS na zkoušku |
13.4.-14.4.2024 |
TR |
TRA Závod Světového poháru BUL - ODLOŽENO |
14.4.2024 |
SGM |
Jarní pohár Plzeň - muži |
14.4.2024 |
SGM, SGZ |
Gymnastická mimina - Mem. M. Vaculíka |
14.4.2024 |
TR |
TRA Závod DMT Rakousko |
14.4.2024 |
TR |
TRA Závod O libereckého skokana |
14.4.2024 |
AE |
Pohár přípravek |
14.4.2024 |
SGZ |
Memoriál Jožky Jarešové |
17.4.-20.4.2024 |
SGM, SGZ |
SG Světový pohár Dauhá |
18.4.-21.4.2024 |
AE |
Czech Aerobic Open |
20.4.2024 |
SGZ |
Veselský pohár |
20.4.2024 |
SGZ |
Brnkačka 2024 |
20.4.2024 |
AE |
Začni s Mistry |
20.4.2024 |
SGZ |
Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové |
20.4.2024 |
SGM |
SGM - Liberecký pohár |
20.4.-21.4.2024 |
SGM |
Pohár pražských věží |
20.4.-21.4.2024 |
SGZ |
Pohár pražských věží |
24.4.-28.4.2024 |
SGM |
SGM MISTROVSTVÍ EVROPY |
27.4.2024 |
SGM |
Oblastní přebor ČOS - Čechy |
27.4.2024 |
SGM |
Přebor Středočeského kraje |
27.4.2024 |
SGZ |
O pohár Českých Budějovic |
27.4.2024 |
TR |
TRA 1. Český pohár |
27.4.2024 |
SGM |
Oblastní přebor ČOS - JMK |
27.4.2024 |
TG |
TG Pohár města Kadaně (ČP) |
27.4.2024 |
SGZ |
Rosická štika |
27.4.-28.4.2024 |
AE |
Mistry s Mistry |
28.4.2024 |
SGZ |
Přebor města Ostravy |
28.4.2024 |
TR |
TRA Závod DMT |
28.4.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 - pohybová skladba |
28.4.2024 |
SGZ |
Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň |
2.5.-5.5.2024 |
SGZ |
SGŽ MISTROVSTVÍ EVROPY |
4.5.2024 |
SGZ |
Memoriál Miroslava Kojdeckého |
4.5.2024 |
SGM |
Májový pohár |
4.5.-5.5.2024 |
TR |
TRA Školení trenérů skoků na trampolíně licence B FTVS |
4.5.-5.5.2024 |
TR |
TRA 2. soustředění JME 2026 |
5.5.2024 |
SGM |
závod O zlatou placku |
5.5.2024 |
SGZ |
Přebor Středočeského kraje |
8.5.2024 |
SGZ |
Děčínská kotvička |
8.5.2024 |
SGZ |
Memorial Věry Růžičkové |
10.5.-12.5.2024 |
AE |
Lithuanian Open |
10.5.-12.5.2024 |
PA |
Světový pohár |
11.5.2024 |
SGM |
Finále přeboru ČOS |
11.5.2024 |
TR |
TRA Kemp DMT |
11.5.2024 |
SGZ |
Přebor Moravskoslezského kraje nepostupových kategorií |
11.5.-12.5.2024 |
TG |
MISTROVSTVÍ ČR TEAMGYM (ČP) |
11.5.-12.5.2024 |
AE |
Mistry s Mistry |
12.5.2024 |
TG |
TG International Cup of Clubs (CZE) |
12.5.2024 |
TR |
TRA Závod DMT |
15.5.-17.5.2024 |
AE |
Chisinau Open Cup |
17.5.2024 |
SGM |
Přebor Olomouckého kraje mužských složek |
17.5.-18.5.2024 |
TR |
TRA 5th International Old Bridge Trampoline Cup |
18.5.2024 |
SPL |
Exhibice Sokol Křivoklát |
18.5.2024 |
SGZ |
Přebor Olomouckého kraje |
18.5.2024 |
TR |
TRA 2. Český pohár |
18.5.2024 |
PA |
Český pohár v parkouru Zlín |
18.5.2024 |
SGZ |
Memoriál Karla Parmy |
18.5.-19.5.2024 |
SGZ |
Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR |
19.5.2024 |
TR |
TRA Odolský Klokánek |
19.5.2024 |
AE |
Pohár přípravek |
19.5.2024 |
AE |
Začni s Mistry |
23.5.-26.5.2024 |
SGM, SGZ |
SG Světový pohár Varna |
24.5.2024 |
SGM |
SGM Přebor hl.m. Prahy jednotlivců a družstev |
24.5.-26.5.2024 |
AE |
Suzuki Open |
25.5.2024 |
SGZ |
Přebor Zlínského kraje |
25.5.2024 |
SGZ |
SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS) |
25.5.2024 |
SGZ |
Krajský přebor Ústeckého kraje-jednotlivkyně VS |
25.5.2024 |
SGZ |
Přebor Moravskoslezského kraje |
25.5.2024 |
SGM |
SGM - Krajský přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje |
25.5.-26.5.2024 |
AE |
Heathrow Open |
25.5.-26.5.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 |
25.5.-26.5.2024 |
AE |
2. kolo PF |
25.5.-26.5.2024 |
AE |
Mistry s Mistry |
26.5.2024 |
AG |
AKR Klokánek - MČR žáků |
26.5.2024 |
SGM |
SGM přebor jihočeského kraje - volné sestavy |
26.5.2024 |
SGZ |
Krajský přebor Libereckého kraje - VS |
26.5.2024 |
SGM |
Přebor zlínského kraje |
26.5.2024 |
SGZ |
Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň |
30.5.-2.6.2024 |
AE |
Cunit International Open |
31.5.-2.6.2024 |
SGM, SGZ |
SG Mistrovství ČR MT |
31.5.-3.6.2024 |
AE |
Istanbul Cup |
1.6.2024 |
TR |
TRA Český závod věkových skupin |
1.6.2024 |
TG |
Dobříšský pohár v TG |
1.6.2024 |
SGZ |
Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - jednotlivkyně VS |
2.6.2024 |
SGM |
Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje |
7.6.-9.6.2024 |
TG |
TG International Cup of Clubs (ITA) |
8.6.2024 |
TG |
TG Brněnský pohár (ČP) |
8.6.2024 |
SGZ |
Frýdlantské sportovní hry |
8.6.2024 |
SPL |
Velká cena Špilberk - Memoriál Ladislava Váchy |
8.6.-9.6.2024 |
TR |
TRA Výcvikový tábor 02 |
8.6.-9.6.2024 |
SGM |
SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev |
9.6.2024 |
AE |
Pohár přípravek |
14.6.-16.6.2024 |
SGZ |
SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) |
15.6.2024 |
TR |
TRA Mistrovství ČR |
15.6.2024 |
TR |
TRA Mistrovství ČR DMT |
16.6.2024 |
TR |
TRA Zlatý Radegast - Memoriál Jindřicha Kozubka |
22.6.2024 |
SPL |
Velká cena Nového Města nad Metují |
22.6.2024 |
SGM |
Mezistátní utkání juniorů GER-AUT-CZE-POL |
22.6.2024 |
SGM, SGZ |
Čerti s Andělem |
22.6.2024 |
SGZ |
Mimi pohár 2024 |
22.6.2024 |
PA |
Český pohár v parkouru Plzeň 2024 |
22.6.2024 |
SGZ |
Čapí závod - rozlučka se sezónou pro nejmenší |
22.6.-23.6.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 - bodovaný trénink |
26.6.-30.6.2024 |
TR |
TRA 52. Nissen Cup |
27.6.2024 |
SPL |
Akademické Mistrovství ČR a Přebor vysokých škol |
28.6.-30.6.2024 |
TR |
TRA Závod Světového poháru SUI |
4.7.-8.7.2024 |
TR |
TRA Závod světového poháru POR |
4.7.-8.7.2024 |
TR |
TRA Coimbra Gym Fest |
5.7.2024 |
SGM, SGZ |
Memoriál Novotného, Kejře a Bortla |
7.7.-13.7.2024 |
AE |
AER Tréninkový kemp European Gymnastics |
9.7.-19.7.2024 |
SGZ |
SGŽ Tréninkový kemp European Gymnastics |
11.7.-13.7.2024 |
TR |
TRA Scalabis Cup |
13.7.2024 |
VG |
European Gym for Life Challenge 2024 |
14.7.-18.7.2024 |
VG |
EUROGYM 2024 |
21.7.-27.7.2024 |
TR |
TRA Tréninkový kemp European Gymnastics |
26.7.-11.8.2024 |
SGM, SGZ |
SG Olympijské hry |
26.7.-11.8.2024 |
TR |
TRA Olympijské hry (TRA 2.8.2024) |
11.8.2024 |
PA |
Sportmánie Speed-run Challenge |
13.8.-19.8.2024 |
AG |
AKR Tréninkový kemp European Gymnastics |
20.8.-30.8.2024 |
SGM |
SGM Tréninkový kemp European Gymnastics |
24.8.-25.8.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 |
27.8.-1.9.2024 |
AE |
German Open |
29.8.-2.9.2024 |
AE |
Plovdiv Cup |
30.8.-1.9.2024 |
TR |
TRA Školení trenérů skoků na trampolíně licence B FTVS |
7.9.2024 |
SPL |
Šutr |
7.9.2024 |
TR |
TRA Kemp DMT |
7.9.-8.9.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 |
8.9.2024 |
TR |
TRA Závod DMT |
14.9.-15.9.2024 |
SGM, SGZ |
OPAVSKÝ PÁV |
14.9.-15.9.2024 |
TR |
TRA Školení trenérů skoků na trampolíně licence B FTVS |
20.9.-22.9.2024 |
AE |
AER World Age Group Competition (WAGC) |
21.9.2024 |
TR |
TRA 3. Český pohár |
21.9.-22.9.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 |
22.9.-27.9.2024 |
VG |
Golden Age Gym Festival 2024 |
27.9.-29.9.2024 |
AE |
AER Mistrovstvi světa |
28.9.2024 |
SPL |
Velká cena Podkrkonoší 2024 |
28.9.2024 |
TR |
TRA Slovak Trampoline Open |
28.9.2024 |
SGZ |
Říčanské hvězdičky |
28.9.2024 |
SPL |
Velká cena Podkrkonoší |
29.9.2024 |
TG |
Teamgym Cup Říčany |
5.10.2024 |
SGZ |
Podzimní mini cup 2024 |
5.10.2024 |
SGZ |
Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské" |
5.10.2024 |
PA |
5. Český pohár parkouru 2024-Praha |
5.10.-6.10.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 - kontrolní závod |
5.10.-6.10.2024 |
TR |
TRA Výcvikový tábor 03 |
9.10.-13.10.2024 |
TR |
TRA 51. Mezinárodní závod Přátelství |
12.10.2024 |
SPL |
Písecký šplhavec |
12.10.2024 |
SGM |
Memoriál Karla Hartiga |
12.10.-13.10.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 + odjezd |
12.10.-13.10.2024 |
AE |
Finále Poháru přípravek |
13.10.2024 |
SGZ |
SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň |
16.10.-19.10.2024 |
TG |
MISTROVSTVÍ EVROPY TEAMGYM |
17.10.-20.10.2024 |
|
85th FIG Congress |
19.10.2024 |
SGZ |
Memoriál P. Kouby |
19.10.2024 |
TR |
TRA Podzvičinský skokánek |
19.10.2024 |
SGZ |
SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy |
19.10.-20.10.2024 |
SGM |
Grand Prix Jiří Matucha |
19.10.-20.10.2024 |
TR |
TRA 3. soustředění JME 2026 |
25.10.-27.10.2024 |
TR |
TRA GymCity Open |
26.10.-28.10.2024 |
SGZ |
Mistrovství ČR jednotlivkyň C |
30.10.-3.11.2024 |
TR |
TRA 16. Loulé Cup |
2.11.2024 |
TG |
TG Pohár města Příbrami (ČP) |
2.11.2024 |
SGM |
SGM - Liberecký podzimní závod |
9.11.2024 |
SPL |
Mistrovství ČR ve šplhu na laně |
9.11.2024 |
|
XIV.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové |
9.11.2024 |
AG |
AKR Mistrovství ČR a Czech Acro Open 2024 |
9.11.2024 |
TR |
TRA 4. Český pohár |
9.11.2024 |
SGM |
Extraliga, I.liga, II. liga |
9.11.2024 |
SGZ |
XIV.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové |
9.11.2024 |
TG |
Republikové finále ČASPV v Teamgymu |
9.11.2024 |
SGZ |
SGŽ Finále Přeboru ČOS |
9.11.-10.11.2024 |
PA |
5. Mistrovství ČR v Parkouru |
10.11.2024 |
SGZ |
Memoriál V. Medové |
10.11.2024 |
SGM |
Mistrovství ČR (VS1-4) |
10.11.2024 |
TR |
TRA Mistrovství ČR družstev |
16.11.2024 |
SGM |
SGM - Krajský přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje |
16.11.-17.11.2024 |
SGM, SGZ |
Memoriál Jana Gajdoše |
16.11.-17.11.2024 |
TR |
TRA Výcvikový tábor 04 |
22.11.2024 |
SGM |
SGM Přebor hl. m. Prahy |
23.11.2024 |
TR |
TRA Mistrovství ČR žactva |
23.11.2024 |
SGZ |
SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev |
23.11.-24.11.2024 |
SGZ |
SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev |
24.11.2024 |
SGM |
SGM Přebor jihočeského kraje - povinné sestavy |
24.11.2024 |
SGZ |
Krajský přebor Ústeckého kraje-liga družstev |
29.11.-1.12.2024 |
SGM, SGZ |
Grand Prix Věry Čáslavské (OHC) |
30.11.2024 |
SGM, SGZ |
Sokol Grand Prix - závod smíšených párů |
6.12.-8.12.2024 |
SGZ |
SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV |
7.12.2024 |
SGM, SGZ |
Chebská bradla |
7.12.-8.12.2024 |
TR |
TRA 4. soustředění JME 2026 |
14.12.2024 |
SGZ |
Zlínský sněhulák |
14.12.2024 |
SGZ |
Mikulášský dvojboj 2024 |
15.12.2024 |
SGZ |
Klokánkova kapsa |
13.5.-18.5.2025 |
SGM, SGZ |
SG MISTROVSTVÍ EVROPY |
16.7.-27.7.2025 |
SGM, SGZ |
SG Letní světová univerziáda (LSU) 2025 |
22.7.-26.7.2025 |
VG |
World Gym for Life Challenge |
7.8.-17.8.2025 |
PA |
PAR Světové hry 2025 |
17.10.-25.10.2026 |
SGM, SGZ |
SG Mistrovství světa |