Česká gymnastická federace

Akce

20.5.2020 - 26.5.2020 AG

Světové závody věkových skupin (WAGC) - ODLOŽENO

20.5.2020 - 24.5.2020 PA

FIG Parkour World Cup

24.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy - BUDE sloučeno s podzimním přeborem

24.5.2020 TR

TRA Skokan Odolky

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

26.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03 - ZRUŠENO

Reklama

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

sportovní gymnastika mužů
 18.11.2018
 pořadatel: Plzeňský kraj - Sokol Plzeň I.
 adresa: Štruncovy sady 493/1, 301 00 Plzeň 3
 přihlášky prostřednictvím GISu do 12.11.2018

Seznam přihlášek

ROZHODČÍ

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
2 Ferling Pavel 1974 TJ Lokomotiva Cheb

NÁBOR (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
2 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
3 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Tomášek Tomáš 2012 T.J. Sokol Plzeň 1
5 Čáp Pavel 2010 TJ Lokomotiva Cheb Poláková
6 Šturm Daniel 2010 TJ Lokomotiva Cheb Poláková
7 Mikuš Antonín 2010 TJ Sokol Rokycany
8 Svoboda Eduard 2010 TJ Sokol Rokycany Mužík
9 Neuman Jan 2010 TJ Sokol Rokycany

NEJMLADŠÍ ŽÁCI JEDN. (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
2 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
3 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Kuneš Jakub 2009 TJ Slovan Karlovy Vary
5 Prok Richard 2009 TJ Slovan Karlovy Vary

MLADŠÍ ŽÁCI JEDN. (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
2 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Müller
3 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
4 Doubek František 2008 TJ Slovan Karlovy Vary Chmelík Radek
5 Ceplecha Petr 2007 TJ Sokol Rokycany Potomak
6 Pohl Herbert 2007 TJ Sokol Rokycany
7 Spal Ondřej 2008 TJ Sokol Rokycany Mužík
8 Svoboda Jonáš 2007 TJ Sokol Rokycany Mužík

STARŠÍ ŽÁCI JEDN. (2004 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
2 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
3 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
4 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
5 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
6 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
7 Vajc Václav 2004 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

KADETI JEDN. (2003 a mladší)

DOROSTENCI JEDN. (2003 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
3 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
4 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
5 Jandák Adam 2003 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Šverdík

JUNIOŘI JEDN. (2000 a mladší)

MUŽI JEDN. (2000 a starší)

VS1 (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šik Marek 2009 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik

VS2 ml. (2007 a mladší)

VS2 st. (2006 - 2005)

VS3 (2003 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smith Joseph 2005 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
2 Iordatiy Heorhiy 2004 TJ Sokol Rokycany Potomak
3 Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak

VS4 (2000 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulle Dalibor 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři