Česká gymnastická federace

Akce

20.5.2020 - 26.5.2020 AG

Světové závody věkových skupin (WAGC) - ODLOŽENO

20.5.2020 - 24.5.2020 PA

FIG Parkour World Cup

23.5.2020 SGM

SGM Přebor Zlínského kraje

23.5.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.5.2020 TR

TRA Český závod věkových skupin - ZRUŠENO

23.5.2020 SGZ

Memoriál K. Parmy - ZRUŠENO

23.5.2020 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

24.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy - BUDE sloučeno s podzimním přeborem

24.5.2020 TR

TRA Skokan Odolky

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

Reklama

SGŽ Kvalifikační závod - VS2A

sportovní gymnastika žen
 9.6.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Brno I
 adresa: Kounicova 20/22
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.6.2018
 elektronické výsledky
Každý oddíl musí zajistit rozhodčí alespoň II. třídy. V případě, že oddíl nezajistí rozhodčí na celý závod, zaplatí pokutu ve výši 300,- Kč za každou závodnici

Seznam přihlášek

VS2A - starší žákyně (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
6 Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová
7 Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
8 Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
9 Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
10 Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
11 Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
12 Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
13 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
14 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková
15 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
16 Patlevičová Amélie 2010 GYMPRA Morysková, Konečný
17 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková, Konečný
18 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Vlková Hajdin
19 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
20 Marešová Šárka 2008 KSG Moravská Slavia Brno Konečná a kol.
21 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
22 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
23 Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
24 Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
25 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
26 Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
27 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
28 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
29 Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
30 Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
31 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
32 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
33 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
34 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
35 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
36 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
37 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
38 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
39 Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Kolektiv trenérů
40 Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
41 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
42 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
43 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
44 Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
45 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
46 Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
47 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
48 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
49 Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
50 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
51 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
52 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
53 Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
54 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
55 Gřešíčková Tereza 2008 TJ Prostějov Ponížilová
56 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová
57 Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
58 Špatenková Tina 2008 TJ Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
59 Vaňátková Nela 2009 TJ Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
60 Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová
61 Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová
62 Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
63 Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová,Ramšáková
64 Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová
65 Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová
66 Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Taftlová
67 Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
68 Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
69 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
70 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
71 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři