Česká gymnastická federace

Akce

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

31.1.2020 - 2.2.2020 SGM, SGZ

SG Školení trenérů III. tř

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

Reklama

SGŽ Mikulášský dvojboj 2019

sportovní gymnastika žen
 30.11.2019
 pořadatel: Kopřivnice
 adresa: Masarykovo nám. 540
 přihlášky prostřednictvím GISu do 23.11.2019

Závod jednotlivkyň ve dvojboji kladina - prostná pro všechny kategorie - dle rozpisu a požadavků pro ligy POZOR ÚPRAVA V ROZPISE -hudební doprovod přiložte nebo proškrtněte

Seznam přihlášek

1.kat - mimina (2016 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jurásková Adéla 2014 GK Šumperk Žandová,Urbanová
2 Paraska Terezie 2014 GK Šumperk Žandová,Urbanová
3 Mikulová Gabriela 2013 GK Šumperk Žandová,Urbanová
4 Vaňková Vanesa 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
5 Štěpánková Stella 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
6 Pokorná Marie 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
7 Horáková Valentýna 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
8 Hanáková Nela 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
9 Žitníková Agáta 2013 SGC Ostrava
10 Kostková Nina 2013 SGC Ostrava
11 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
12 Stuchlíková Elizabeth 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
13 Bednářová Aneta 2014 SK UP Olomouc Vavroušková
14 Václavíková Alexandra 2013 T.J. Sokol Brno I
15 Jindrová Ella 2013 T.J. Sokol Brno I
16 Kahánková Ema 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Jeličová B.
17 Kučerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Jeličová B.
18 Vu Linda 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Jeličová B.
19 Kubišová Agáta 2013 T.J. Sokol Kopřivnice
20 Maloušková Elen 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
21 Vrtělová Kateřina 2013 TJ Prostějov Lukášová
22 Kozáková Nicol 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba
23 Špoková Veronika 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba
24 Zemanová Karolína 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Papoušková, Petrová
25 Zemanová Valérie 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba

2.kat - začínající (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ďulíková Klaudie 2012 GK Šumperk Kubíčková
2 Paraska Lucie 2013 GK Šumperk Žandová,Urbanová
3 Řezníčková Karolína 2013 GK Šumperk Žandová,Urbanová
4 Hofschneiderová Sofie 2013 GK Šumperk Žándová,Urbanová
5 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
6 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Frydrychová Tereza 2012 GK Vítkovice Mamčařová
8 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
9 Kostelníková Patricie 2012 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
10 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
11 Zemanová Magdalena 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
12 Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Vavroušková
13 Al-shammri Zainab 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
14 Brýdlová Eliška 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
15 Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
16 Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Krestová
17 Žáčková Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
18 Lee Eliška 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
19 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková
20 Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba

3.kat - II.liga (2011 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Diňová Berenika 2006 GK Šumperk Urbanová
2 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
3 Čonková Nela 2009 SGC Ostrava Kalmusová
4 Janků Adriana 2006 SGC Ostrava Kalmusová
5 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
6 Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
7 Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Vavroušková
8 Žídková Anna 2005 SK UP Olomouc Michnová
9 Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
10 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
11 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
12 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
13 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

4.kat - IV.liga (2012 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Diňová Amélie Anděla 2008 GK Šumperk Urbanová
2 Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová
4 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
5 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
6 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
8 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
9 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
11 Kenšová Karolína 2008 SK UP Olomouc Michnová
12 Martincová Nela 2008 SK UP Olomouc Vavroušková
13 Nemerádová Nikola 2009 SK UP Olomouc Michnová
14 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
15 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
16 Hanzelková Denisa 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
17 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
18 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
19 Skálová Alexandra 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
20 Veselá Julie 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
21 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Spěváčková
22 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Spěváčková
23 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová
24 Banotová Laura 2010 TJ TŽ Třinec Jakešová,Orliczková
25 Bocková Lilien 2010 TJ TŽ Třinec Jakešová,Orliczková
26 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
27 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
28 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
29 Drahanská Natálie 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
30 Hrůzová Zuzana 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
31 Stachová Barbara Ella 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba

5.kat - V.liga (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křesinová Kristýna 2011 GK Šumperk Kubíčková,Urbanová
2 Langerová Eliška 2011 GK Šumperk Kubíčková
3 Svobodová Ivana 2012 GK Šumperk Kubíčková
4 Keclíková Adéla 2011 GK Šumperk Kubíčková
5 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
6 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
7 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
8 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
9 Hýžová Tereza 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
10 Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
11 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava Kalmusová
12 Kapounková Anna Alexandra 2011 SK UP Olomouc Vavroušková
13 Kramplová Eliška 2010 SK UP Olomouc Michnová
14 Muchová Johana 2009 SK UP Olomouc Michnová
15 Philipp Bára 2011 SK UP Olomouc Michnová
16 Vicherová Nikki 2010 SK UP Olomouc
17 Malá Nicole 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
18 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
19 Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
20 Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
21 Baláčová Barbora 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
22 Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
23 Kahánková Simona 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
24 Schindlerová Rozálie Pavlína 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
25 Janečková Eliška 2010 TJ Prostějov Lukášová
26 Kaprálová Adéla 2011 TJ Prostějov Lukášová
27 Pustějovská Sára 2010 TJ Prostějov Lukášová
28 Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová
29 Vrtělová Eliška 2011 TJ Prostějov Lukášová
30 Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
31 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
32 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková
33 Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková
34 Lubojacká Štěpánka 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba
35 Svobodová Rozálie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
36 Weimerová Viktorie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba

Rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Paraska Lucie 1981 GK Šumperk
2 Nováková Hana 1952 GK Vítkovice
3 Mamčařová Kateřina 1993 GK Vítkovice
4 Smolecová Viera 1962 GK Vítkovice
5 Kalmusová Klára 1999 SGC Ostrava
6 Dudová Miroslava 1969 SGC Ostrava
7 Nemerádová Lucie 1988 SK UP Olomouc
8 Majíčková Vendula 1995 SK UP Olomouc
9 Václavíková Věra 1985 T.J. Sokol Brno I
10 Wawroszová Marie 1985 TJ TŽ Třinec

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři