Česká gymnastická federace

Akce

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

31.1.2020 - 2.2.2020 SGM, SGZ

SG Školení trenérů III. tř

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

Reklama

SGM Přebor Jihomoravský kraj

sportovní gymnastika mužů
 1.12.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Brno I
 adresa: Kounicova 20/22
 přihlášky prostřednictvím GISu do 25.11.2018

VS1, VS2

Seznam přihlášek

VS1 (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalovský Vladimír 2010 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
2 Prchal Marek 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Svěrák Adam 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
4 Pospíšil Vítězslav 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik
5 Bartošovský Jan 2009 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
6 Glotzmann Tomáš 2011 KSG Moravská Slavia Brno
7 Pavlíček Daniel 2011 KSG Moravská Slavia Brno
8 Šindelka David 2010 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
9 Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska
10 Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
11 Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
12 Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.
13 Kalaš Matěj 2009 T.J. Sokol Brno I Caska
14 Pilát Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
15 Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
16 Mičánek Dominik 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
17 Šumbera Robin 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý
18 Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
19 Šťastný Jonathan 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
20 Al-Shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
21 Brandstatter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk
22 Kryštof Vincent 2010 T.J. Sokol Brno I Vlček
23 Valach Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Vlček
24 Bachel Daniel 2010 T.J. Sokol Brno I Vlček
25 Svoboda Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Vlček
26 Trtík Šimon 2010 T.J. Sokol Brno I
27 Fryč Pavel 2010 TJ Sokol Bučovice
28 Horváth Dominik 2009 TJ Sokol Bučovice Vejmola
29 Neužil Jakub 2010 TJ Sokol Bučovice

VS2 mladší (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Neumann Bartoloměj 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
2 Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
3 Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
4 Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
5 Strykytsya Dominik 2008 T.J. Sokol Brno I Caska st.
6 Štěpánek Radek 2008 T.J. Sokol Brno I Caska st.
7 Hůrka Jiří 2008 TJ Sokol Bučovice Vejmola
8 Stavělík Matěj 2007 TJ Sokol Bučovice Vejmola, Nezdařil
9 Zachrla Roman 2007 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž

VS2 starší (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Grzebinski Michal 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
2 Kindler Samuel 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Pospíšil Martin 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik
4 Chamzin Karim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
5 Stavělík Jakub 2005 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž

Rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sedlák Josef 1947 TJ Sokol Bučovice
2 Vejmola Ladislav 1973 TJ Sokol Bučovice

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři