Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

sportovní gymnastika žen
 1.6.2019
 pořadatel: Tábor
 adresa: Tělocvična gymnázia P. de Coubertina v Táboře
 přihlášky prostřednictvím GISu do 28.5.2019
 elektronické výsledky
KP jednotlivkyň ženy VS

Seznam přihlášek

VS0 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kornatovská Lada 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
2 Mertlová Sofie 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
3 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
4 Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
5 Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
6 Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
7 Skoková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodovi
8 Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
9 Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
10 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
11 Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
12 Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E., Novotná I.
13 Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
14 Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E., Novotná I.
15 Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
16 Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E., Novotná I.
17 Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Němcová,
18 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
19 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
20 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Rončáková,Sikora
21 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Rončáková,Sikora
22 Davidová Ema 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
23 Gubaniová Lucie 2012 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová
24 Hermanová Michaela 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
25 Jakšová Šarlota 2012 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
26 Klasová Anastázie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
27 Kotrlíková Lucie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková

VS0 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Kolář , Blechová
2 Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kolář , Blechová
3 Kollarová Aneta 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
4 Přibylová Aneta 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
5 Švamberová Barbora 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
6 Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
7 Čtvrtníková Eliška 2010 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová
8 Kohoutová Ester 2010 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová
9 Šťastná Terezie 2009 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Farková Lucie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
3 Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
4 Ježková Tereza 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
5 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
6 Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
7 Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
8 Kokešová Barbora 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I., Urbanová E.
9 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
10 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
11 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
12 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
13 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS1 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I., Urbanová E.
2 Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I., Urbanová E.
3 Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Kolář , Kubaláková
4 Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
5 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
6 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
7 Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
9 Hadová Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
10 Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
11 Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
12 Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
13 Venclíková Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

VS2 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
3 Nováková Veronika 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Štěpková Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
5 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková

VS3 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi
2 Švaříčková Markéta 2009 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
3 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
4 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
5 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS4 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svobodovi
2 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svobodovi
3 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I., Urbanová E.
4 Dvořáková Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Kolář , Dvořák
5 Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
6 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
7 Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
9 Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
10 Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
11 Ollé Ester 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

VS4 B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
2 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago
3 Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
4 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago
5 Švehlová Rozárie 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
6 White Hannah 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
7 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
8 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
9 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
10 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS5 C (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hýblová Kristýna 2006 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Pechová Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svoboda
3 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
4 Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová
5 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
6 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
7 Řeháčková Anja 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
8 Šimečková Tereza 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
9 Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS5 B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
2 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
5 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS6 C (2004 a starší)

VS6 B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS3 A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři