Česká gymnastická federace

Akce

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žáci

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

11.1.2020 TR

TRA Valná hromada TRA

11.1.2020 - 12.1.2020 SGZ

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

11.1.2020 - 12.1.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.4

Reklama

Přebor města Ostravy

sportovní gymnastika žen
 3.11.2019
 pořadatel: Tělocvična GK Vítkovice
 adresa: 29. dubna 33, Ostrava Výškovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 25.10.2019

Přebor města Ostravy a 4. ročník Memoriálu Radovana Šellonga Družstva a jednotlivkyně

Seznam přihlášek

Začínající žákyně A (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gajdošová Tereza 2013 GK Vítkovice Uhrová, Válová
2 Bolibruchová Veronika 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
3 Čečotová Nela 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
4 Ježková Marie Anna 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
5 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
6 Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
7 Oborilová Magdaléna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
8 Pokorná Marie 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
9 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
10 Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
11 Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
12 Horáková Valentýna 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
13 Jandová Lenka 2013 GK Vítkovice Lišková, Štelclová, Vavrošová
14 Sroková Lenka 2014 GK Vítkovice Uhrová, Válová
15 Štěpánková Stella 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
16 Vaňková Vanesa 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
17 Hulová Magdaléna 2014 GK Vítkovice Uhrová, Válová
18 Kovařčíková Mia 2014 GK Vítkovice Uhrová, Válová
19 Studenská Eliška 2013 GK Vítkovice Uhrová, Válová
20 Hanáková Nela 2013 SGC Ostrava
21 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
22 Stuchlíková Elizabeth 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
23 Kostková Nina 2013 SGC Ostrava
24 Ondráčková Liliana 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
25 Špoková Veronika 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba

Začínající žákyně A (2013 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Čečotová Nela 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Bolibruchová Veronika 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Ježková Marie Anna 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Oborilová Magdaléna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Pokorná Marie 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
10 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
11 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Štěpánková Stella 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
12 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Horáková Valentýna 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
13 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Jandová Lenka 2013 GK Vítkovice Lišková, Štelclová, Vavrošová
14 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Vaňková Vanesa 2013 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
15 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Gajdošová Tereza 2013 GK Vítkovice Uhrová, Válová
16 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. E Hulová Magdaléna 2014 GK Vítkovice Uhrová, Válová
17 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. E Kovařčíková Mia 2014 GK Vítkovice Uhrová, Válová
18 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. E Sroková Lenka 2014 GK Vítkovice Uhrová, Válová
19 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. E Studenská Eliška 2013 GK Vítkovice Uhrová, Válová
20 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Hanáková Nela 2013 SGC Ostrava
21 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
22 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Stuchlíková Elizabeth 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
23 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Kostková Nina 2013 SGC Ostrava
24 TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek Aujezdská Agáta 2013 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
25 TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek Petřvalská Rozálie 2013 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
26 TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek Martináková Lucie 2013 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková

Začínající žákyně B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
2 Frydrychová Tereza 2012 GK Vítkovice Mamčařová
3 Klimšová Žofie 2012 GK Vítkovice Mamčařová
4 Kobzová Marie 2012 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
5 Kostelníková Patricie 2012 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
6 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
7 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
8 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
9 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
11 Zemanová Magdalena 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
12 Vašková Lucie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
13 Tůmová Beata 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
14 Stachová Barbara 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
15 Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba
16 Drahanská Natálie 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
17 Weimerová Viktorie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
18 Lešová Izabela 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
19 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
20 Kantorová Karolína 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba
21 Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba
22 Homolová Sophie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba
23 Urbánková Gabriela 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba

Začínající žákyně B (2012 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Frydrychová Tereza 2012 GK Vítkovice Mamčařová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Klimšová Žofie 2012 GK Vítkovice Mamčařová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kobzová Marie 2012 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kostelníková Patricie 2012 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
9 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
11 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Zemanová Magdalena 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
12 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Ciencialová Rebeka 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
13 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Dušková Marie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
14 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Škapová Dorota 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
15 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba
16 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Urbánková Gabriela 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
17 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. B Drahanská Natálie 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
18 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. C Weimerová Viktorie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
19 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. D Stachová Barbara 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
20 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. E Lešová Izabela 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
21 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. F Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
22 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. F Kantorová Karolína 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba
23 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. G Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba
24 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. H Homolová Sophie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba

I. liga FIG (2011 a starší)

I. liga FIG (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
5 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
6 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
7 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
8 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková

II. liga VS5B (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová
5 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
6 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
7 Semaniv Julie 2005 GK Vítkovice Hynek
8 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek

II. liga VS5B (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Semaniv Julie 2005 GK Vítkovice Hynek
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
9 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
10 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Jurčová
11 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
12 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
14 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
15 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
17 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 C Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
18 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 C Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
19 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 C Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
20 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 C Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
21 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 D Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
22 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 D Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
23 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 D Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
24 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 D Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Jurčová

III. liga VS5C (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ježová Nela 2010 GK Vítkovice Kaczorová
2 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
3 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
4 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
6 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
7 Čonková Nela 2009 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
8 Janků Adriana 2006 SGC Ostrava Kalmusová
9 Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná
11 Dede Karin 2001 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana

III. liga VS5C (2012 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ježová Nela 2010 GK Vítkovice Kaczorová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Čonková Nela 2009 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
8 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Janků Adriana 2006 SGC Ostrava Kalmusová
9 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy

IV. liga (2012 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
8 Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
9 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
10 Sikorová Lenka 2009 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
11 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
12 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
13 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy

IV. liga (2012 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
9 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
11 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
12 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
13 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
14 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Škapová Anna 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
15 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Janičkovičová Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pumanová, Pavlasová
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Míchalová Ester 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
17 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Ševčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
18 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Výtisková Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
19 TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek Dobiášová Terezie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná
20 TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná
21 TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná
22 TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek Zátopková Ester 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná

V. liga (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
2 Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
3 Fojtíková Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
4 Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
5 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
6 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
7 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
8 Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
9 Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
10 Hýžová Tereza 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
11 Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
12 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
13 Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
14 Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
15 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
16 Lubojacká Štěpanka 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba
17 Lešová Sára Ella 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
18 Žurková Barbora 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
19 Svobodová Rozálie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba

V. liga (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Fojtíková Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Hýžová Tereza 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
10 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
11 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
12 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
13 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
14 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
15 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Kamrádová Rozálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
17 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
18 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Stříbná Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
19 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Lubojacká Štěpanka 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba
20 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. B Lešová Sára Ella 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
21 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. C Žurková Barbora 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
22 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. D Svobodová Rozálie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba

VS 3A (2010 - 2007)

VS 3A (2010 - 2007)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři