Česká gymnastická federace

Akce

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

21.2.2020 - 23.2.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 01

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

21.3.2020 SGZ

Velká cena Hradce Králové

21.3.2020 SGZ

Veřejný závod přípravek

21.3.2020 SGM

Memoriál Petra Petržely a Antonína Součka

21.3.2020 TG

TG Seminář k pravidlům pro trenéry

21.3.2020 SGZ

Karlovarská číše

21.3.2020 SGM

Karlovarská číše

Reklama

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 28.2.-1.3.2020
 pořadatel: Gymcentrum České Budějovice
 adresa: Merkur - Pražská 19, České Budějovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 2.2.2020

Kapacita školení je naplněna, další přihlášky nejsou možné. ČGF – KSK SG Jihočeského kraje a Kraje Vysočina pořádá školení trenérů III. třídy sportovní gymnastiky pro ženské i mužské složky. Přečtěte si pokyny v pozvánce a zašlete požadované dokumenty!

Seznam přihlášek

Školení trenérů III. třídy ženy

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Květoňová Ilona 1978 Gymnastika Dobříš
2 Krejčová Andrea 1987 Gymnastika Dobříš
3 Pechová Tereza 1987 Gymnastika Dobříš
4 Šedivá Lenka 1985 Gymnastika Dobříš
5 Lužná Jana 1988 GYMPRA
6 Stonová Lucie 1985 HOP Dolní Jirčany
7 Vobořilová Dita 1998 Merkur ČB
8 Zemanová Aneta 1998 Merkur ČB
9 Říhová Michaela 1990 SGP
10 Brožová Soňa 1976 T.J. Sokol Chrudim
11 Kleiberová Jitka 1968 T.J. Sokol Kolín
12 Voglová Elíška 2001 T.J. Sokol Kolín Rožánek
13 Linhartová Valentýna 2002 T.J. Sokol Milevsko Jordanová, Vondráčková
14 Stejskalová Adéla 1998 T.J. Sokol Milevsko
15 Danková Veronika 2001 T.J. Sokol Praha Dejvice I.
16 Figallová Amálie 2005 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Pracnová,Schwarzová
17 Verner Šimon 2000 T.J. Sokol Praha Dejvice I.
18 Vodičková Viktorie 1998 T.J. Sokol Praha Dejvice I.
19 Chotovinská Barbora 2001 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Seňková
20 Doležalová Kateřina 2000 T.J. Sokol Žižkov II. Linková
21 Šillik Vladislav 1972 T.J. Sokol Žižkov II.
22 Urbanová Michaela 1998 TJ Lokomotiva Veselí n. L.
23 Novotná Iva 1961 TJ Lokomotiva Veselí n. L.
24 Urbanová Eva 1976 TJ Lokomotiva Veselí n. L.
25 Urbanová Tereza 2000 TJ Lokomotiva Veselí n. L.
26 Líkařová Monika 1975 TJ Lokomotiva Veselí n. L.
27 Hiršová Gabriela 1984 TJ Lokomotiva Veselí n. L.
28 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
29 Kopecká Lenka 1982 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
30 Zemanová Blanka 1974 TJ Spartak Trhové Sviny
31 Zemanová Veronika 1986 TJ Spartak Trhové Sviny
32 Novotná Vladislava 1972 TJ Spartak Trhové Sviny
33 Bauerová Martina 1977 TJ Spartak Trhové Sviny
34 Tisoňová Zuzana 2001 TJ Spartak Trhové Sviny

Školení trenérů III. třídy muži

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartoš Martin 1968 Gymnastika Dobříš
2 Sedlák Petr 1975 Gymnastika Dobříš
3 Bezruk Dmitriy 2000 Merkur ČB
4 Hejný Jakub 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
5 Smetana Sebastián 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
6 Vogl Štěpán 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
7 Pitálková Eliška 1980 TJ Spartak Trhové Sviny

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři