Česká gymnastická federace

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga - ODLOŽENO !!!!

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

TRA 1. Český pohár - ODLOŽENO

skoky na trampolíně
 28.3.2020
 pořadatel: Liberec
 adresa: sportovní centrum Orionka, Jizerská 250, Liberec
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.3.2020

oddíly TRA

Seznam přihlášek

Ženy jednotlivkyně (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Křivancová Agáta 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Pretlová Adéla 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Vachníková Šárka 2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachník Martin

Muži jednotlivci (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
4 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt

Synchronní dvojice dospělých (2007 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip/Hopfgartner George Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Fencl Filip/Hopfgartner George Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek

Juniorky jednotlivkyně (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zachovalová Adéla 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Divoká Denisa 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
6 Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
7 Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachník, Juříčková
9 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
10 Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachník, Juříčková

Junioři jednotlivci (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
7 Vrba Jan Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Otava
8 Einšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková, Juříčková, Vachník
9 Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
10 Zvalený Filip 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková

Synchronní dvojice juniorů (2012 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Juříčková Andrea/Rottrová Diana Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachník, Juříčková
3 Juříčková Andrea/Rottrová Diana Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachník, Juříčková
4 Juříčková Michaela/Švábíková Apolena Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
5 Juříčková Michaela/Švábíková Apolena Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
6 Kubík Lukáš/Křivanec Max Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
7 Kubík Lukáš/Křivanec Max Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
8 Mráz Matouš/Vodička Jakub Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
9 Mráz Matouš/Vodička Jakub Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt

Žákyně jednotlivkyně (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fišerová Emma 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová K
2 Hodanová Soňa 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Malečková Julie 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Matoušová Adriana 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Zachovalová Alžběta 2011 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová K
8 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
9 Žirovnicka Nela 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
10 Dohnálková Katrin 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková, Juříčková
11 Dohnálková Viktorie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková, Juříčková
12 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková, Juříčková

Žáci jednotlivci (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA BOHUMIL SCHMIDT
2 Kozych Mark 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Křenek Adam 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
4 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři