Česká gymnastická federace

Akce

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev PŘELOŽENO NA 16.10.

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup PŘELOŽENO

19.6.2021 SGZ

Zlatý štít

19.6.2021 - 20.6.2021 TR

TRA Regionální soutěže mládeže

19.6.2021 - 20.6.2021 AE

Pohár Federací - Slovensko

19.6.2021 PA

1. Kolo českého poháru - Plzeň

19.6.2021 - 20.6.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.1

23.6.2021 - 29.6.2021 AG

AKR Světový závod věkových skupin (WAGC) 2020

25.6.2021 - 27.6.2021 SGM, SGZ

MISTROVSTVÍ ČR MT

26.6.2021 - 27.6.2021 TR

TRA Závod světového poháru POR

26.6.2021 TR

TRA NZ pro 2. pololetí 2021

27.6.2021 - 2.7.2021 SGM, SGZ

LODM - PŘESUNUTO NA ROK 2022 !!!

2.7.2021 - 4.7.2021 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice 2020

3.7.2021 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ZRUŠENO

4.7.2021 - 8.7.2021 VG

EUROGYM - ZRUŠENO

12.7.2021 - 13.7.2021 AE

Virtual Korea Open

13.7.2021 - 17.7.2021 VG

WORLD GYM FOR LIFE CHALLENGE 2021 - ZRUŠENO

Reklama

Liberecký přebor

sportovní gymnastika mužů
 12.6.2021
 pořadatel: Liberec
 adresa: Jeronýmova 570/22
 přihlášky prostřednictvím GISu do 6.6.2021

závod jednotlivců

Seznam přihlášek

Adepti (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brodský Max 2014 Gymnastika Liberec Slatin
2 Duda Radek 2014 Gymnastika Liberec Slatin
3 Hlubuček Ondřej 2013 Gymnastika Liberec Slatin
4 Chmelík Petr 2014 Gymnastika Liberec Slatin
5 Jirák Richard 2014 Gymnastika Liberec Slatin
6 Molnár Lukáš 2014 Gymnastika Liberec Slatin
7 Nesvadba Jiří 2011 Gymnastika Liberec Slatin
8 Pešán Patrik 2012 Gymnastika Liberec Slatin
9 Suchánek Petr 2012 Gymnastika Liberec Slatin
10 Tomeš Jakub 2014 Gymnastika Liberec Slatin
11 Suchánek Michal 2015 Gymnastika Liberec Slatin
12 Otava Alexander 2015 SK Hradčany

Nejmladší žáci (2014 - 2012)

Mladší žáci (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Potužník Josef 2010 T.J. Sokol Kladno Šik, Podpěra
2 Šindler Alexandr 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
3 Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
4 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša

Starší žáci (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann
2 Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann
3 Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann
4 Knop Karel 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
5 Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
6 Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Šik, Podpěra
7 Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Šik
8 Tichý Martin 2007 TJ Doksy Jakša

Dorostenci (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
2 Leikep Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
3 Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři