Na hlavní obsah

Přebor MS kraje - kategorie jednotlivkyně – VS 0A (5-6 let), VS 0A (7-8 let), VS 0B, VS 1B


sportovní gymnastika žen
Datum: 9.10.2021
Pořadatel: Kopřivnice
Adresa: Masarykovo nám. 540/3
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 1.10.2021
elektronické výsledky

Informace pro diváky: Z důvodu omezené kapacity hlediště bude vstup pro diváky umožněn pouze po jednotlivých sledech, přičemž na jednu závodnici bude moci být ve vyhrazeném hledišti přítomen jeden rodinný příslušník, který prokáže bezinfekčnost - viz dokument Opatření Covid 19. Vstupné 30,- Kč.

VS 0A (5-6 let) (2016 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaňová Karolína 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
2 Nováková Anna 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
3 Nováková Nela 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
4 Oplerová Eliška 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
5 Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice Hynek
6 Marszolková Julie 2015 GK Vítkovice Hynek
7 Suchá Liliana 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
8 Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
9 Šperlínová Marika 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
10 Tomsová Viktorie 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
11 Stankovičová Melissa 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
12 Ciencialová Nicol 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza

VS 0A (7-8 let) (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Francová Apolena 2013 GK Vítkovice Štelclová,Vavrošová
2 Jandová Lenka 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
3 Kovařčíková Mia 2014 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
4 Bolibruchová Veronika 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
5 Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
6 Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
7 Horáková Valentýna 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
8 Pazderová Kira 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
9 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
10 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
11 Halfarová Terezie Anna 2013 SGD Opava Heiderová , Langerová
12 Kočanová Stela 2014 SGD Opava Heiderova, Langerová
13 Mušalková Markéta 2013 SGD Opava Heiderová, Langerová
14 Vaníčková Valentýna 2014 SGD Opava Heiderová, Langerová
15 Holušová Karolína 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
16 Vu Linda 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
17 Kahánková Ema 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.

VS 0B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lubojacká Barbora 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
2 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
3 Netoličková Anna 2008 SGC Ostrava Dudová
4 Prokopová Tereza 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
5 Vařechová Helena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
6 Khestlová Klaudie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
7 Dušková Marie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
8 Ciencialová Rebeka 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza

VS 1B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
2 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
3 Lišková Ellen 2011 SGD Opava Špičková Bachova
4 Poštulková Johanka 2012 SGD Opava Špičková
5 Přibylová Ema 2012 SGD Opava Špičková
6 Sedlářová Agáta 2012 SGD Opava Špičková
7 Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
8 Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
9 Nesvadbová Jana 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
10 Stříbná Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
11 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
12 Tomsová Tereza 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza