Česká gymnastická federace

Akce

23.9.2021 - 26.9.2021 AG

Evropské závody věkových skupin (EAGC)

24.9.2021 - 25.9.2021 SGZ

VĚRA ČÁSLAVSKÁ CUP - ZRUŠENO

24.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace - PŘESUNUTO

25.9.2021 TG

TG Říčany TeamgymCup

25.9.2021 - 26.9.2021 SGM

Juniorstrophy

25.9.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR VS4A

25.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A

25.9.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS0, VS3,4,5,6C)-přeloženo

29.9.2021 - 3.10.2021 AG

Mistrovství Evropy

1.10.2021 - 3.10.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

1.10.2021 - 3.10.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)

1.10.2021 SGM

Přebor Zlínského kraje

2.10.2021 - 3.10.2021 AE

Pohár federací - Praha

2.10.2021 SGM

SGM - Přebor ČOS

2.10.2021 SGM

Přebor JMK

2.10.2021 PA

2. Kolo českého poháru - Pražský pohár parkouru

2.10.2021 SGM

Přebor Středočeského kraje

3.10.2021 - 8.10.2021 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL

3.10.2021 SPL

Velká cena Podkrkonoší - PŘESUNUTO

3.10.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje

3.10.2021 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

3.10.2021 SGM

SGM Přebor Moravskoslezského kraje

8.10.2021 - 9.10.2021 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

8.10.2021 - 10.10.2021 SGM, SGZ, TG, SPL, AE, AG, TR, VG, MG, PA

ŠKOLENÍ ASISTENT TRENÉRA

9.10.2021 TG

TG Pohár města Kadaně

9.10.2021 SGZ

Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"

9.10.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

9.10.2021 SGZ

Přebor MS kraje - nepostup.kat

9.10.2021 - 10.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.6

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

Reklama

Přebor MS kraje - nepostup.kat

sportovní gymnastika žen
 9.10.2021
 pořadatel: Kopřivnice
 adresa: Masarykovo nám. 540
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.10.2021

jednotlivkyně – VS 0A (5-6 let), VS 0A (7-8 let), VS 0B, VS 1B

Seznam přihlášek

VS 0A (5-6 let) (2016 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chromková Tereza 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
2 Kaňová Karolína 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
3 Nováková Anna 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
4 Nováková Nela 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
5 Oplerová Eliška 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
6 Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice Hynek
7 Marszolková Julie 2015 GK Vítkovice Hynek
8 Suchá Liliana 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
9 Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
10 Šperlínová Marika 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
11 Szczepaniecova Nikol 2015 SGC Ostrava Dudová, Hrabánková
12 Štiaková Magdaléna 2016 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy

VS 0A (7-8 let) (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jandová Lenka 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
2 Kovařčíková Mia 2014 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
3 Bolibruchová Veronika 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
4 Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
5 Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
6 Pazderová Kira 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
7 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
8 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
9 Halfarová Terezie Anna 2013 SGD Opava Heiderová , Langerová
10 Kočanová Stela 2014 SGD Opava Heiderova, Langerová
11 Mušalková Markéta 2013 SGD Opava Heiderová, Langerová
12 Vaníčková Valentýna 2014 SGD Opava Heiderová, Langerová

VS 0B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lubojacká Barbora 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
2 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
3 Netoličková Anna 2008 SGC Ostrava Dudová

VS 1B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
2 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
3 Králová Zoe 2012 SGD Opava Špičková Heiderová
4 Lišková Ellen 2011 SGD Opava Špičková Bachova
5 Pchálková Maja 2012 SGD Opava
6 Polášková Eva Adélia 2011 SGD Opava
7 Poštulková Johanka 2012 SGD Opava Špičková
8 Přibylová Ema 2012 SGD Opava Špičková
9 Rohlová Veronika 2012 SGD Opava Špičková
10 Sedlářová Agáta 2012 SGD Opava Špičková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři