Na hlavní obsah

Přebor Jihomoravského kraje - ligy


2.liga (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 KSG Znojmo Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 KSG Znojmo Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 KSG Znojmo Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 KSG Znojmo Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 KSG Znojmo Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Procházková
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková

3.liga

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
2 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Chmelíčková Nela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
3 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Mlčochová Gabriela 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
4 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Peigerová Klára 2003 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
5 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

4.liga (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Janáková Lily 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Cenková Antonie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Krátká Lucie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Novotná Kateřina 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Urbanová Johana 2009 T.J. Sokol Brno I Blašková
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková

5.liga (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Geryková Vendula 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
2 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Huláková Eva 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
3 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Kostková Michaela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
4 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Zdráhalová Hana 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
5 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. B Čejková Barbora 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
6 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. B Grůzová Andrea 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
7 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. B Špinková Ema 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
8 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. B Špinková Nela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Částková Vendula 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Hanáková Anna 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mladá Marianne 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Šťastná Tamara Ada 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
13 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Lauterbachová Eliška 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
14 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Pálková Tereza 2013 T.J. Sokol Brno I Dufková
15 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Rychtecká Klaudie 2013 T.J. Sokol Brno I Dufková
16 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Vaculíková Kristýna 2012 T.J. Sokol Brno I Blatecká
17 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Jones Julia 2012 T.J. Sokol Brno I
18 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Jindrová Ela 2013 T.J. Sokol Brno I Kršková
19 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Konečná Ema 2013 T.J. Sokol Brno I Kršková
20 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Malá Nelly 2014 T.J. Sokol Brno I Kršková
21 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Štursová Rosali 2013 T.J. Sokol Brno I Kršková
22 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Vránová Laura 2014 T.J. Sokol Brno I Kršková
23 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Brzobohatá Anna 2013 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
24 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Lidmilová Eliška 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
25 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Martinková Vesna 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
26 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Nováková Tereza 2014 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
27 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Perrou Samantha 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
28 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Vaculíková Markéta 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká

VS1 (2014 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jelínková Gabriela 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
2 Smíšovská Adéla 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
3 Veselá Anna 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

2.liga-jednotlivci

3.liga-jednotlivci

4.liga-jednotlivci

5.liga-jednotlivci