Na hlavní obsah

Přebor Moravskoslezského kraje


sportovní gymnastika žen
Datum: 20.11.2021
Pořadatel: T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
Adresa: Čs. Legií 16, Ostrava 70200
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 15.11.2021
elektronické výsledky

Upozornění: Závod bude probíhat bez přítomnosti diváků.

V. liga (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Pokorná Marie 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Francová Apolena 2013 GK Vítkovice Štelclová,Vavrošová
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Horáková Valentýna 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Štrossová Isabel 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
10 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
11 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
12 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
13 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Martináková Eva 2012 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
14 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Pazderová Kira 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
15 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
16 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
17 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
18 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Prokopová Tereza 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
19 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Ciencialová Rebeka 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
20 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Khestlová Klaudie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
21 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Vařechová Helena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
22 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Maloušková Elen 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv.
23 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
24 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
25 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Žáčková Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová..

IV. liga (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Neničková Aneta 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Raková Linda 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Prutkayová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Papežová Klára 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
10 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
11 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
12 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
13 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
14 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
15 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Svobodová Rozálie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová, Klegová
16 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
17 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
18 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
19 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Stříbná Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
20 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
21 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Tomsová Tereza 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
22 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede, Klegová
23 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Homolová Sophie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová, Klegová
24 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Lešová Sára Ella 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová, Klegová
25 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Žurková Barbora 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová, Klegová
26 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Macečková Eliška 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
27 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
28 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Láníčková Natálie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
29 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková

III. liga (2014 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrůzová Zuzana 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede, Klegová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Asenová Etela 2004 GK Vítkovice Kaczorová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
7 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. El-khairy Samira 1997 SGC Ostrava
8 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
9 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Netoličková Anna 2008 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Vlniešková Jolana 2007 SGC Ostrava Dudová
11 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Binarová Julie 2005 SGD Opava Spickova
12 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Holubová Nikola 2010 SGD Opava Špičková , Seidler
13 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Lukovicsová Tereza 2002 SGD Opava Spickova
14 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Seidlerová Kamila 2010 SGD Opava spickova,Seidler
15 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. B Šindlářová Sabina 2005 SGD Opava Bendová
16 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. B Bachová Lucie 2009 SGD Opava Spickova K+D
17 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
18 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Lustigová Daniela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
19 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Nesvadbová Jana 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
20 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice B Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
21 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
22 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
23 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
24 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
25 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
26 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Lukešová Kateřina 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Pazderková
27 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
28 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
29 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Štefková Nela 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Pazderková
30 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková

II. liga (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zmijová Roxana 2010 SGD Opava Spickova K+D
2 Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Spicková
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
5 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
6 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
7 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
8 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
9 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
10 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Němcová Nikol 2002 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
11 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
12 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
13 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
14 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
15 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
17 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
18 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
19 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
20 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
21 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
22 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
23 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
24 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
25 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová

Jednotlivkyně dle FIG (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
6 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
7 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
8 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
9 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
10 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
11 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
12 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová, Olšarová
13 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová