Na hlavní obsah

TRA Mistrovství ČR


Juniorky jednotlivkyně (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 22015604
2 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 22352015
3 Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA 25645277
4 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA 12882658
5 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
6 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
7 Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
8 Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
9 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
10 Houšková Lola 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
11 Neměčková Johana 2007 Trampolíny Litoměřice Michalko Adam

Junioři jednotlivci (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 75138026
2 Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 28258932
3 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 21991006
4 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
5 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
6 Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová

Juniorky synchronní dvojice (2009 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Houšková Lola/Opalecká Jolana Houšková Lola 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
2 Houšková Lola/Opalecká Jolana Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
3 Juříčková Michaela/Juříčková Lucie Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachník
4 Juříčková Michaela/Juříčková Lucie Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachník
5 Kubelková Dominika/Rytířová Ema Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 22352015
6 Kubelková Dominika/Rytířová Ema Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA 25645277
7 Loskotová Zora/Žirovnická Adéla Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 22015604
8 Loskotová Zora/Žirovnická Adéla Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA 12882658
9 Skřivánková Anna/Wieserová Julie Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
10 Skřivánková Anna/Wieserová Julie Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová

Junioři synchronní dvojice (2009 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Heteš Daniel/Mráz Matouš Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 21991006
2 Heteš Daniel/Mráz Matouš Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.

Ženy jednotlivkyně (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 22015604
2 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA 2079887
3 Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA 21945641
4 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA 26000661
5 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
7 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
8 Kočí Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice Michalko Adam

Muži jednotlivci (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA 25854984
2 Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
3 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA 22016635
4 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA 22603689
5 Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA 17213916
6 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 75138026
7 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 21991006
9 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
10 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
11 Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
12 Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová

Ženy synchronní dvojice (2007 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrudová Aneta/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA 26000661
2 Hrudová Aneta/Tyllerová Anna Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Muži synchronní dvojice (2007 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip/Hopfgartner George Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA 25854984
2 Fencl Filip/Hopfgartner George Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
3 Heteš Daniel/Mráz Matouš Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 21991006
4 Heteš Daniel/Mráz Matouš Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
5 Křivanec Max/Věchet Pavel Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA 22016635
6 Křivanec Max/Věchet Pavel Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
7 Nosek Martin/Povýšil Radek Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
8 Nosek Martin/Povýšil Radek Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
9 Novák Matyáš/Sült Adam Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA 22603689
10 Novák Matyáš/Sült Adam Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA 17213916