Na hlavní obsah

24. ročník Jarního poháru Sezimova Ústí (kapacita závodu naplněna)


VS0A

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janoušková Tereza 2015 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
2 Krchová Anna 2015 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
3 Florian Luisa 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
4 Lisová Natálie 2014 SK Hradčany Rogozová
5 Poláková Nela 2014 SK Hradčany Rogozová
6 Hubičková Nela 2014 SK Hradčany Rogozová
7 Mylerová Luisa 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
8 Nováková Klára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
9 Turanová Bára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
10 Sikorová Anna 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS0B

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tatarinov Valerie 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
2 Bertlová Karolína 2013 SK Hradčany Svobodova
3 Heroutová Ella 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
4 Straširybková Adéla 2013 SK Hradčany Rogozová
5 Kučerová Anna-marie 2013 SK Hradčany Rogozová
6 Klinkáčková Pavla 2013 SK Hradčany Rogozová
7 Burianová Beáta 2013 SK Hradčany Rogozová
8 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
9 Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
10 Bělíková Martina 2013 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS1A

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pitoňáková Beata 2014 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
2 Janků Nicolette 2014 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
3 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
4 Bendová Dora 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
5 Haneflová Zuzana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
6 Kubíčková Viktorie 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
7 Schneiderová Mariana 2014 TJ Slovan J.Hradec Látová, Dvořáková A.
8 Jiráková Marie 2016 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová

VS1B

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
2 Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
4 Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
5 Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
6 Slámová Monika 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 Gubaniová Lucie 2012 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová

VS4B

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
2 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
3 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
4 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
5 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
6 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
7 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
8 Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
9 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
10 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
11 Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
12 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
13 Janků Ellen 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
14 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
15 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Lužová
16 Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Lužová
17 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
18 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
19 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS5+6B

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Bernardová
2 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
3 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
4 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
5 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
6 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová
7 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová
8 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
9 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová
10 Urbanová Johana 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
11 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS3C

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
2 Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
4 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
5 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
6 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
7 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
8 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
9 Ederová Petra 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Mansfeldová Adéla 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Šonková Anita 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Švecová Dorota 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS4C

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
2 Fitzpatrick Emily Anna 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Pavelková Marianna 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Stonová Nikola 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
5 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
6 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie
8 Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
9 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
10 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
11 Dračková Lajla 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Hlinková Aneta 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
14 Staňková Marie 2008 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
15 Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS5+6C

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hartlová Linda 2008 Gymnastika Říčany Bernardová
2 Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Bernardová
3 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
4 Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
5 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
6 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
8 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
10 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS2A

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
2 Janoušková Adéla 2013 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
3 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Bago, Pučejdlová