Na hlavní obsah

Rosická štika


sportovní gymnastika žen
Datum: 3.12.2022
Místo konání: Rosice
Pořadatel: Klub sportovní gymnastiky Rosice
Adresa: Říčanská 1158
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 30.11.2022

18.ročník závodu

1. kategorie – ročník 2017 a mladší (2017 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopecká Kateřina 2017 Gymnastika Teplice Rosecka
2 Baše Emily 2017 KSG Mor. Slavia Brno Čeledová a kol.
3 Sobotková Julie 2017 KSG Rosice Přikrylová, Pernicová
4 Prokešová Tereza 2018 KSG Rosice Přikrylová, Pernicová
5 Kováčiková Mariana 2017 KSG Rosice Přikrylová, Pernicová
6 Hodainová Františka 2017 KSG Rosice Přikrylová, Pernicová
7 Hruběšová Vilma 2017 KSG Rosice Přikrylová, Pernicová
8 Svobodová Nella 2017 KSG Rosice Přikrylová, Pernicová
9 Štrubinská Michaela 2017 KSG Rosice Hajdin
10 Vašínová Aneta 2017 KSG Rosice Christová
11 Svobodová Dorotka 2017 KSG Rosice Christová
12 Valová Jana 2017 KSG Znojmo Švarcová, Bedřichová
13 Kubošná Růžena 2018 KSG Znojmo Švarcová, Bedřichová
14 Kolářová Lucie 2017 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
15 Šišková Michaela 2017 T.J. Sokol Brno I Vanda Slezáková
16 Jebasová Ema 2017 T.J. Sokol Brno I Vanda Slezáková
17 Mlada Rozalie 2017 T.J. Sokol Brno I Blaskova, Vaclavikova, Slezakova
18 Žembery Leontýna 2017 T.J. Sokol Hodonín Kateřina Dubská
19 Komendová Alžběta 2018 TJ Prostějov Ponížilová
20 Ježáková Lota 2018 TJ Prostějov Ponížilová
21 Bernátková Klaudie 2018 TJ Prostějov Ponížilová
22 Čápová Barbora 2017 TJ Prostějov Ponížilová
23 Fišer Ema 2018 TJ Prostějov Ponížilová
24 Kinclová Lucie 2018 TJ Prostějov Ponížilová
25 Štursová Meda 2017 TJ Valašské Meziříčí Heřmánková Radka

2. kategorie – ročník 2016–15 (2016 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Machová Karla Elis 2015 Gymnastika Teplice Rosecká/Burešová
2 Hurtová Rozálie 2016 Gymnastika Teplice Burešová
3 Urbanová Klára 2015 Gymnastika Teplice Rosecká/Burešová
4 Hanzelková Stela 2016 KSG Mor. Slavia Brno Čeledová a kol.
5 Záděrová Stela 2016 KSG Mor. Slavia Brno Čeledová a kol.
6 Baše Bela 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
7 Honková Tereza 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
8 Berounová Marie 2016 KSG Rosice Christová
9 Sadowá Tereza 2015 KSG Rosice Christová
10 Hodainová Anna 2015 KSG Rosice Hajdin
11 Šicová Šárka 2015 KSG Rosice Hajdin
12 Ingerlová Ella 2015 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
13 Pantlíková Terezie 2015 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
14 Šimáková Tereza 2015 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
15 Kalábová Anežka 2016 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
16 Hretu Arina 2015 SK UP Olomouc Kateřina Orságová
17 Tvrdá Médea 2016 SK UP Olomouc Kateřina Orságová
18 Knedlíková Mariána 2015 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
19 Malušková Beáta 2015 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
20 Zrůnová Eliška 2015 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
21 Klouparová Monika 2015 T.J. Sokol Brno I Dufková, Ottová, Marešová
22 Riesnerová Melanie 2015 T.J. Sokol Brno I Dufková, Ottová, Marešová
23 Solilová Marie 2015 T.J. Sokol Brno I Dufková, Ottová, Marešová
24 Fejfarová Sára 2016 T.J. Sokol Brno I Blaskova, Vaclavikova, Slezakova
25 Urbanová Isabela 2016 T.J. Sokol Brno I Blaskova, Vaclavikova, Slezakova
26 Kohoutková Iveta 2015 T.J. Sokol Bučovice
27 Kocmánková Anežka 2016 T.J. Sokol Hodonín Kateřina Dubská
28 Michenková Kristýna 2016 TJ Prostějov Lukášová
29 Procházková Sofie 2016 TJ Prostějov Pospíšilová
30 Čelárová Tereza 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková
31 Marková Elen 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková
32 Strnadelová Stela 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková

3. kategorie – ročník 2014–13 (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jezná Tereza 2014 Gymnastika Teplice Rosecká
2 Matyščáková Sára 2013 Gymnastika Teplice Rosecká/Burešová
3 Vítová Leontýna 2014 Gymnastika Teplice Rosecká/Burešová
4 Dufková Adéla 2013 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
5 Grůzová Zuzana 2014 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
6 Hastie Sophie 2013 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
7 Skorkovská Gabriela 2013 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
8 Crhová Kateřina 2014 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
9 Šešulková Antonie 2013 KSG Rosice Christová
10 Svobodová Viktorie 2013 KSG Rosice Christová
11 Vašínová Denisa 2013 KSG Rosice Christová
12 Hudecová Sofie 2013 KSG Rosice Christová
13 Krausová Viktorie 2013 KSG Rosice Hajdin
14 Hlaváčková Anna 2013 KSG Rosice Hajdin
15 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
16 Mašková Elen 2013 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
17 Poláková Izabela 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
18 Štolová Stella 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
19 Husová Emma 2014 SK UP Olomouc Kateřina Orságová
20 Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová
21 Strnadová Amálie 2013 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová
22 Vavrušová Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
23 Stuchlíková Mila 2014 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
24 Perrou Samantha 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková a kol.
25 Částková Vendula 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková a kol.
26 Honková Miriam 2014 T.J. Sokol Brno I Dufková, Ottová, Marešová
27 Lidmilová Eliška 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková a kol.
28 Nováková Tereza 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková a kol.
29 Pálková Tereza 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková a kol.
30 Strnadová Anežka 2014 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká a kol
31 Vlachová Barbora 2014 T.J. Sokol Bučovice
32 Hrazdilová Kateřina 2013 T.J. Sokol Bučovice
33 Kohoutková Aneta 2013 T.J. Sokol Bučovice
34 Kovářová Adriana 2013 T.J. Sokol Bučovice
35 Procházková Adéla 2013 T.J. Sokol Bučovice
36 Přibilíková Lucie 2014 T.J. Sokol Bučovice
37 Reňáková Denisa 2013 T.J. Sokol Bučovice
38 Kujová Markéta 2014 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
39 Korhoňová Natálie 2013 TJ Prostějov Pospíšilová
40 Navrátilová Lucie 2014 TJ Prostějov Pospíšilová
41 Pospíšilová Nikol 2014 TJ Prostějov Pospíšilová
42 Procházková Eliška 2014 TJ Prostějov Pospíšilová
43 Kučerová Katrine 2014 TJ Prostějov Pospíšilová
44 Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí Adámková
45 Hořáková Karolína 2013 TJ Valašské Meziříčí Adámková

4. kategorie – ročník 2012–11 (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kálnová Mellisa 2011 Gymnastika Teplice Rosecká
2 Čejková Barbora 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
3 Grůzová Andrea 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
4 Huláková Eva 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
5 Kostková Michaela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
6 Špinková Ema 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
7 Zdráhalová Hana 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
8 Miková Šárka 2012 KSG Rosice Hajdin
9 Kozáková Kristýna 2011 KSG Rosice Hajdin
10 Hašková Dominika 2011 KSG Rosice Hajdin
11 Gránská Gabriela 2012 KSG Znojmo Křístelová
12 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová
13 Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová
14 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
15 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
16 Holáňová Tereza 2011 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
17 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
18 Maleňáková Elen 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
19 Cenková Antonie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká a kol
20 Janáková Lily 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká a kol
21 Krátká Lucie 2012 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
22 Leibiuk Veronika 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká a kol
23 Maistrenko Arina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká a kol
24 Novotná Kateřina 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká a kol
25 Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká a kol
26 Nebojsová Alena 2012 T.J. Sokol Bučovice
27 Buchtová Nela 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
28 Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
29 Vrtělová Eliška 2011 TJ Prostějov Lukášová
30 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková
31 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková

5. kategorie – ročník 2010–09 (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
2 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
3 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Lužová a kol.
4 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
5 Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová

6. kategorie – ročník 2008 a starší (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Burešová Natálie 2008 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká
2 Kindlová Jiřina 2006 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká
3 Galetková Dana 2005 KSG Rosice Hajdin
4 Viceníková Karin 2005 KSG Rosice Hajdin

Závod družstev o „Rosickou štiku“

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Honková Tereza 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
2 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Skorkovská Gabriela 2013 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
3 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Baše Emily 2017 KSG Mor. Slavia Brno Čeledová a kol.
4 Klub sportovní gymnastiky Rosice Štrubinská Michaela 2017 KSG Rosice Hajdin
5 Klub sportovní gymnastiky Rosice Šicová Šárka 2015 KSG Rosice Hajdin
6 Klub sportovní gymnastiky Rosice Krausová Viktorie 2013 KSG Rosice Hajdin
7 Klub sportovní gymnastiky Rosice B Vašínová Aneta 2017 KSG Rosice Christová
8 Klub sportovní gymnastiky Rosice B Sadowá Tereza 2015 KSG Rosice Christová
9 Klub sportovní gymnastiky Rosice B Svobodová Viktorie 2013 KSG Rosice Christová
10 KSG Znojmo A Kubošná Růžena 2018 KSG Znojmo Švarcová, Bedřichová
11 KSG Znojmo A Ingerlová Ella 2015 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
12 KSG Znojmo A Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
13 KSG Znojmo B Šimáková Tereza 2015 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
14 KSG Znojmo B Štolová Stella 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
15 KSG Znojmo B Valová Jana 2017 KSG Znojmo Švarcová, Bedřichová
16 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Urbanová Klára 2015 Gymnastika Teplice Rosecká/Burešová
17 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Vítová Leontýna 2014 Gymnastika Teplice Rosecká/Burešová
18 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Kopecká Kateřina 2017 Gymnastika Teplice Rosecka
19 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Částková Vendula 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková a kol.
20 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Solilová Marie 2015 T.J. Sokol Brno I Dufková, Marešová, Ottová
21 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mladá Rozálie Ellen 2017 T.J. Sokol Brno I Blašková, Václavíková, Slezáková,
22 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Klouparová Monika 2015 T.J. Sokol Brno I Dufková, Ottová, Marešová
23 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Nováková Tereza 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková a kol.
24 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Šišková Michaela 2017 T.J. Sokol Brno I Slezáková
25 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Lidmilová Eliška 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková a kol.
26 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Urbanová Isabela 2016 T.J. Sokol Brno I Blaskova, Vaclavikova, Slezakova
27 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Jebasová Ema 2017 T.J. Sokol Brno I Slezáková
28 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Kujová Markéta 2014 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
29 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Kocmánková Anežka 2016 T.J. Sokol Hodonín Kateřina Dubská
30 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Žembery Leontýna 2017 T.J. Sokol Hodonín Kateřina Dubská
31 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Čápová Barbora 2017 TJ Prostějov Ponížilová
32 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Michenková Kristýna 2016 TJ Prostějov Lukášová
33 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. B Fišer Ema 2018 TJ Prostějov Ponížilová
34 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. B Procházková Sofie 2016 TJ Prostějov Pospíšilová
35 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. B Strnadová Amálie 2013 TJ Prostějov
36 Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva
37 Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek Marková Elen 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva
38 Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek Štursová Meda 2017 TJ Valašské Meziříčí Heřmánková Radka
39 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Malušková Beáta 2015 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
40 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Vavrušová Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
41 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Kolářová Lucie 2017 ŠK Uherský Ostroh