Na hlavní obsah

Závod O Opavského páva


sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
Datum: 7.12.-8.12.2022
Místo konání: HALA-ČÁSLAVSKÁ 1551/146
Pořadatel: Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s.
Adresa: Rolnická 1551/146, Opava Kateřinky 74705
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 5.12.2022

přebor města Opavy žáků, žákyň , juniorek, juniorů, žen a mužů na prostných

V.liga dívky (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chromková Tereza 2015 GK Vítkovice Mlynářová
2 Kaňová Karolína 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
3 Nováková Nela 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
4 Machoňová Nela 2015 SGD Opava Špičková, HEIDEROVA
5 Mušalková Markéta 2013 SGD Opava Špičková Heiderová
6 Navrátilová Nela 2014 SGD Opava Špičková HEIDEROVA
7 Vaníčková Valentýna 2014 SGD Opava Špičková Heiderová
8 Vicherková Terezie 2013 SGD Opava Špičková , Heiderova

IV.liga dívky (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová
2 Králová Zoe 2012 SGD Opava Špičková
3 Křížová Valentina 2013 SGD Opava Špičková
4 Přibylová Ema 2012 SGD Opava Špičková
5 Holubová Nikola 2010 SGD Opava Gabka
6 Lišková Ellen 2011 SGD Opava Heiderova
7 Zmijová Roxana 2010 SGD Opava Spickova K+D

III.liga dívky (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
3 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Pchálková Maja 2012 SGD Opava Pchalkova , Špičková
5 Sedlářová Agáta 2012 SGD Opava Špičková
6 Poštulková Johanka 2012 SGD Opava Heiderova
7 Bachová Lucie 2009 SGD Opava Spickova K+D
8 Lichovníková Andrea 2009 SGD Opava Heiderová, Bendová
9 Nelešovská Amálie 2009 SGD Opava Bachová
10 Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Spicková
11 Polášková Eva Adélia 2011 SGD Opava Bachová, Špičková
12 Bezecná Hana 2008 SGD Opava Bachová
13 Endersby Adriana 2009 SGD Opava Bachova ,Dušková
14 Kocúnová Sophie 2009 SGD Opava Bachova Dušková
15 Koschatzká Lucie 2004 SGD Opava spicková
16 Krištofová Vanessa 2003 SGD Opava
17 Rudorferová Nela 2008 SGD Opava Nelesovska
18 Binarová Julie 2005 SGD Opava Spickova
19 Lukovicsová Tereza 2002 SGD Opava Spickova

II.liga dívky (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
3 Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Spicková

VS2 (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
2 Leikep Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
3 Lyčka Mikuláš 2012 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Veselský Eliáš 2012 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Pavelek Rudolf 2011 SGD Opava Špičková , Nováková
6 Hartmann Marek 2001 SGD Opava
7 Moravec Marek 1998 SGD Opava
8 Siegrovets Yegor 2011 SGD Opava

začínající žákyně (2017 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Davidová Klaudie 2015 SGD Opava Heiderová, Langerová
2 Hanelová Aneta 2015 SGD Opava
3 Horáková Jasmína 2017 SGD Opava
4 Rychtarová Markéta 2017 SGD Opava
5 Schindlerová Lucie 2015 SGD Opava Heiderová, Langerová
6 Sýkorová Elen 2015 SGD Opava
7 Urbišová Zita 2017 SGD Opava
8 Žižlavská Karoína 2016 SGD Opava
9 Kolářová Natálie 2016 SGD Opava

začínající žáci (2017 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Grobař Damián 2014 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Hrbáček Adam 2014 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Janda Adam 2015 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Karásek Michael 2014 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Košťál Teodor 2014 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Hrbáč Bartoloměj 2016 SGD Opava
7 Odehnal Filip 2016 SGD Opava
8 Pelka Tomáš 2016 SGD Opava
9 Fojtík Štěpán 2013 SGD Opava langerová
10 Rehuš Eliáš 2013 SGD Opava Langerová

děti (2020 - 2018)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Špičková Marie 2018 SGD Opava Špičkovi
2 Špička Jáchym 2020 SGD Opava Špičkovi