Na hlavní obsah

Mikulášský pohár


sportovní gymnastika mužů
Datum: 27.11.2016
Pořadatel: TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
Adresa: Základní škola Sezimovo Ústí II, 9. května 489
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 21.11.2016
elektronické výsledky

Tímto zveme příznivce mužské gymnastiky na 26. ročník Mikulášského poháru, který se bude letos poprvé konat v tělocvičně ZŠ Sezimova Ústí. V případě velkého zájmu cvičenců v kategorii minižáci bude rozdělena na dvě části (mladší a starší).

MINIŽÁCI (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrubý Vojtěch 2007 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
2 Vlášek Jiří 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
3 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková
4 Klečacký Šimon 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová
5 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková.Klečacká
6 Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová, Donátová
7 Příhoda Jakub 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká,Svobodová,Pištěková
8 Velenovský Jonáš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Donátová
9 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková, Kašíková
10 Zigáček Filip 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková, Kašíková
11 Sycha Šimon 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
12 Švec Marek 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
13 Drábek Kristián 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
14 Novotný Vít 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
15 Hnízdil David 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

NEJMLADŠÍ ŽÁCI 7 - 9 let (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prchal Marek 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
2 Grzebinski Filip 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Svěrák Adam 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
4 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
5 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
6 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
7 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
8 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
9 Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
10 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
11 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
12 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
13 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková

MLADŠÍ ŽÁCI do 11 let (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dolejš Vojtěch 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Muryc
2 Grzebinski Michal 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Muryc
3 Kindler Samuel 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Muryc
4 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
5 Matoušek Aleš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
6 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

STARŠÍ ŽÁCI do 14 let (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
2 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
3 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková