Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Dráček

 1.10.2017
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

Kategorie 3B roč. 2010-2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla Celkem
1. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 3.000 9.170 0.000 12.170 3.000 9.350 0.000 12.350 24.520
1. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.000 8.770 0.000 11.770 3.000 9.750 0.000 12.750 24.520
3. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 9.350 0.000 12.350 24.350
4. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 8.630 0.000 11.630 3.000 9.650 0.000 12.650 24.280
5. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 9.300 0.000 12.300 24.200
6. Štěpáníková Bar 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.000 8.770 0.000 11.770 3.000 9.350 0.000 12.350 24.120
7. Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 3.000 8.770 0.000 11.770 3.000 9.300 0.000 12.300 24.070
8. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 9.200 0.000 12.200 24.000
9. Nykodýmová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 8.830 0.000 11.830 3.000 9.000 0.000 12.000 23.830
9. Pospíšilová Anež 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 3.000 8.930 0.000 11.930 3.000 8.900 0.000 11.900 23.830
11. Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 9.250 0.000 12.250 23.750
12. Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 8.930 0.000 11.930 3.000 8.700 0.000 11.700 23.630
13. Šťastná Aneta Eli 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 8.900 0.000 11.900 23.600
14. Menšíková Evelín 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.000 8.530 0.000 11.530 3.000 9.050 0.000 12.050 23.580
15. Rovná Dominika 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 3.000 8.570 0.000 11.570 3.000 8.900 0.000 11.900 23.470
16. Krojidlová Nela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 3.000 8.770 0.000 11.770 3.000 8.650 0.000 11.650 23.420
17. Vondráčková Jolan 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 3.000 8.670 0.000 11.670 3.000 8.700 0.000 11.700 23.370
18. Sucká Eliška 2011 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 3.000 8.730 0.000 11.730 3.000 8.600 0.000 11.600 23.330
19. Králová Anežka 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 3.000 8.170 0.000 11.170 3.000 9.150 0.000 12.150 23.320
19. Semelková Nikola 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová, Semelková 3.000 8.570 0.000 11.570 3.000 8.750 0.000 11.750 23.320
21. Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 9.000 0.000 12.000 23.300
22. Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.000 8.630 0.000 11.630 3.000 8.650 0.000 11.650 23.280
22. Ludvíková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.000 8.330 0.000 11.330 3.000 8.950 0.000 11.950 23.280
24. Zavadilová Zdenka 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 3.000 8.670 0.000 11.670 3.000 8.600 0.000 11.600 23.270
25. Fialová Jana 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 8.750 0.000 11.750 23.250
25. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 8.450 0.000 11.450 23.250
25. Fujava Natálie 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 8.850 0.000 11.850 23.250
28. Dagan Sophie Anna 2010 GT Šestajovice Brabencová,Stankovičová 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 8.650 0.000 11.650 23.150
29. Pouchlá Kristýna 2010 GT Šestajovice Brabencová,Stankovičová 3.000 8.430 0.000 11.430 3.000 8.700 0.000 11.700 23.130
30. Činoveská Valerie 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 3.000 8.170 0.000 11.170 3.000 8.950 0.000 11.950 23.120
31. Bohatová Silvie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 8.700 0.000 11.700 23.100
32. Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 8.830 0.000 11.830 3.000 8.250 0.000 11.250 23.080
33. Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 3.000 8.670 0.000 11.670 3.000 8.400 0.000 11.400 23.070
34. Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 8.750 0.000 11.750 23.050
35. Nechvátalová Klár 2011 GT Šestajovice Brabencová,Stankovičová 3.000 8.070 0.000 11.070 3.000 8.950 0.000 11.950 23.020
36. Schmidtová Sára 2010 GT Šestajovice Brabencová,Stankovičová 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 8.350 0.000 11.350 22.850
37. Švaříčková Lind 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 8.430 0.000 11.430 3.000 8.250 0.000 11.250 22.680
38. Beránková Eliška 2010 SK Hradčany Lhotova, Stefankova, Opoc 3.000 8.430 1.000 10.430 3.000 9.200 0.000 12.200 22.630
38. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 8.530 0.000 11.530 3.000 8.100 0.000 11.100 22.630
40. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 3.000 8.800 0.000 11.800 2.000 8.800 0.000 10.800 22.600
41. Stankovičová Lucie 2011 GT Šestajovice Brabencová,Stankovičová 3.000 8.370 0.000 11.370 3.000 8.200 0.000 11.200 22.570
42. Tomanová Elen 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 7.900 0.000 10.900 22.500
43. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová,Stankovičová 3.000 7.930 0.000 10.930 3.000 8.550 0.000 11.550 22.480
44. Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany Opočenská 3.000 8.800 0.000 11.800 2.000 8.600 0.000 10.600 22.400
45. Schenková Klára 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv 3.000 8.230 0.000 11.230 3.000 8.000 0.000 11.000 22.230
45. Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna 3.000 8.330 0.000 11.330 3.000 7.900 0.000 10.900 22.230
47. Zoulová Aneta 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová, Semelková 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 8.000 0.000 11.000 22.200
47. Stejskalová Zuzana 2010 Sokol Vyšehrad Dvořáková A. 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 8.100 0.000 11.100 22.200
49. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 3.000 8.200 0.000 11.200 2.000 8.900 0.000 10.900 22.100
50. Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 8.370 0.000 11.370 3.000 7.650 0.000 10.650 22.020
51. Muchová Elena 2010 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 7.800 0.000 10.800 22.000
52. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 3.000 7.970 0.000 10.970 3.000 7.800 0.000 10.800 21.770
53. Slobodová Kamila 2010 TJ Pedagog Modřany Pavelková 3.000 8.630 0.300 11.330 3.000 7.400 0.000 10.400 21.730
54. Kubíková Sofie 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv 3.000 8.370 0.000 11.370 3.000 7.300 0.000 10.300 21.670
55. Škarohlídová Vane 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv 3.000 8.200 0.000 11.200 2.000 8.450 0.000 10.450 21.650
56. Pilná Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 3.000 8.530 0.000 11.530 2.000 8.100 0.000 10.100 21.630
57. Gavlasová Kristýna 2010 TJ Pedagog Modřany Pavelková 3.000 8.370 0.000 11.370 3.000 7.200 0.000 10.200 21.570
58. Vítámvásová Pavl 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 7.450 0.000 10.450 21.550
58. Sikorová Emílie 2011 AC Sparta Praha Schusterová 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 7.450 0.000 10.450 21.550
60. Poláková Kateřina 2010 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 8.430 0.000 11.430 3.000 7.000 0.000 10.000 21.430
61. Vencelová Gabriela 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 3.000 8.270 0.000 11.270 2.000 8.050 0.000 10.050 21.320
62. Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 3.000 8.230 0.000 11.230 2.000 8.050 0.000 10.050 21.280
63. Plavcová Marina 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 3.000 8.070 0.000 11.070 2.000 8.050 0.000 10.050 21.120
64. Dušková Darina 2010 TJ Pedagog Modřany Pavelková 3.000 8.270 1.000 10.270 3.000 7.550 0.000 10.550 20.820
65. Rozsypalová Viktori 2011 TJ Pedagog Modřany Pavelková 3.000 8.300 0.000 11.300 2.000 5.750 0.000 7.750 19.050

zpět na detail závodu