Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Baby Gym Cup

 22.10.2017
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

V. mladší žákyně A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.500 8.600 0.000 11.100 2.500 9.250 0.000 11.750 22.850
2. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.600 0.000 10.600 2.500 9.200 0.000 11.700 22.300
2. Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 9.250 0.000 11.750 22.300
4. Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 2.000 8.350 0.000 10.350 2.500 9.050 0.000 11.550 21.900
4. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová 2.500 8.050 0.000 10.550 2.500 8.850 0.000 11.350 21.900
6. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.000 8.950 0.000 10.950 2.500 8.200 0.000 10.700 21.650
7. Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 2.500 8.250 0.000 10.750 2.000 8.800 0.000 10.800 21.550
8. Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.500 8.150 0.000 10.650 2.500 7.800 0.000 10.300 20.950
8. Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 2.500 7.800 0.000 10.300 2.000 8.650 0.000 10.650 20.950
10. Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 2.500 7.800 0.000 10.300 2.000 8.450 0.000 10.450 20.750
10. Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 7.450 0.000 9.450 2.500 8.800 0.000 11.300 20.750
12. Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.500 8.150 0.000 10.650 2.500 7.550 0.000 10.050 20.700
13. Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková 2.500 7.250 0.000 9.750 2.500 8.250 0.000 10.750 20.500
14. Jakubíková Karolína 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena,Petrová Veronika 2.500 7.800 0.000 10.300 2.000 8.150 0.000 10.150 20.450
15. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 7.750 0.000 9.750 20.350
16. Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 7.900 0.000 9.900 2.500 7.550 0.000 10.050 19.950
17. Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 2.000 6.700 0.000 8.700 2.000 8.850 0.000 10.850 19.550
18. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová 2.500 6.900 0.000 9.400 2.500 7.450 0.000 9.950 19.350
19. Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.000 6.500 0.000 8.500 2.500 8.150 0.000 10.650 19.150
19. Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.500 6.700 0.000 9.200 2.500 7.450 0.000 9.950 19.150
21. Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová 2.500 6.450 0.000 8.950 2.500 7.650 0.000 10.150 19.100
22. Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.000 7.100 0.000 9.100 2.500 7.200 0.000 9.700 18.800
23. Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 2.000 6.850 0.000 8.850 2.500 7.150 0.000 9.650 18.500
24. Pindurová Kristýna 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 1.500 7.100 0.000 8.600 2.500 7.150 0.000 9.650 18.250
25. Šišková Elen 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 6.250 0.000 8.250 2.000 7.500 0.000 9.500 17.750
26. Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 6.900 0.000 8.900 2.000 6.400 0.000 8.400 17.300
27. Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková 2.000 5.850 0.000 7.850 2.500 6.650 0.000 9.150 17.000

zpět na detail závodu