Česká gymnastická federace

Menu

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Rozálie Sára Jakešová

Ročník:2007
Město:
Trenér:Jakešová, Orliczková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 19.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 48.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 2.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 31.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 23.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS4 A - kadetky 19.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VA4A 25.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 2.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 1.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 1.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 1.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 5.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ V. Starší žákyně 5.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 7.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS3A (žákyně A) 35.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS3A 24.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 6.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 9.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 5.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ III. Starší žákyně – ročníky 2005– 2007 3.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - II. LIGA 3.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - II. LIGA 17.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ V. mladší žákyně A 2.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 18.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Starší žákyně 14.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ starší žákyně 12.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 39.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 2.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně 30.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Mladší žákyně B 0.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Ďáblice 1.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ mladší žákyně družstva 2.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ IV.kategorie - lavička 2.
20.6.2015 Čerti s andělem SGZ Ďáblice 3.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ mladší žákyně 16.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři