Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 17.11.2017
 pořadatel: T.J. Sokol Příbram
Stáhnout výsledky

IV. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 2.000 9.600 0.000 11.600 2.000 9.200 0.000 11.200 2.000 9.500 0.000 11.500 2.000 9.550 0.000 11.550 45.850
2. Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová 2.000 9.400 0.000 11.400 2.000 9.550 0.000 11.550 2.000 9.100 0.000 11.100 2.000 9.550 0.000 11.550 45.600
3. Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová 2.000 9.800 0.000 11.800 2.000 9.200 0.000 11.200 2.000 9.050 0.000 11.050 2.000 9.400 0.000 11.400 45.450
4. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 9.550 0.000 11.550 2.000 9.100 0.000 11.100 2.000 9.200 0.000 11.200 2.000 9.350 0.000 11.350 45.200
5. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 9.600 0.000 11.600 2.000 9.150 0.000 11.150 2.000 8.850 0.000 10.850 2.000 9.400 0.000 11.400 45.000
6. Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová 2.000 9.650 0.000 11.650 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 8.850 0.000 10.850 2.000 9.450 0.000 11.450 44.750
7. Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.000 9.650 0.000 11.650 1.500 8.650 0.000 10.150 2.000 9.050 0.000 11.050 2.000 9.400 0.000 11.400 44.250
8. Baranová Angela 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.000 9.650 0.000 11.650 1.000 8.300 0.000 9.300 2.000 8.900 0.000 10.900 2.000 9.550 0.000 11.550 43.400
9. Valčíková Ester 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 9.050 0.000 11.050 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 9.250 0.000 11.250 43.350
10. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 8.650 0.000 10.650 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 9.500 0.000 11.500 43.200
10. Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 9.400 0.000 11.400 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 8.750 0.000 10.750 43.200
12. Borysenková Izabela 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 9.400 0.000 11.400 42.750
12. Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna 2.000 8.900 0.000 10.900 1.500 8.400 0.000 9.900 2.000 9.150 0.000 11.150 2.000 8.800 0.000 10.800 42.750
14. Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.200 0.000 10.200 1.500 8.550 0.000 10.050 2.000 8.750 0.000 10.750 2.000 9.450 0.000 11.450 42.450
15. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 9.000 0.000 11.000 1.500 7.750 0.000 9.250 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 9.200 0.000 11.200 42.250
15. Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.000 8.250 0.000 10.250 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 8.850 0.000 10.850 42.250
17. Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová 2.000 8.200 0.000 10.200 1.500 8.650 0.000 10.150 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 8.750 0.000 10.750 41.400
18. Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 9.200 0.000 11.200 2.000 7.100 0.000 9.100 2.000 8.450 0.000 10.450 41.150
19. Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna 2.000 8.200 0.000 10.200 1.500 8.700 0.000 10.200 2.000 8.050 0.000 10.050 1.500 8.800 0.000 10.300 40.750
20. Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 7.650 0.000 9.650 2.000 7.150 0.000 9.150 40.300
21. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 2.000 7.750 0.000 9.750 1.000 8.250 0.000 9.250 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 8.800 0.000 10.800 39.850
22. Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 9.200 0.000 11.200 1.500 6.950 0.000 8.450 1.500 7.850 0.000 9.350 39.700
23. Mellešová Nella 2008 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová 2.000 8.750 0.000 10.750 1.500 8.100 0.000 9.600 2.000 7.200 0.000 9.200 1.000 8.500 0.000 9.500 39.050
24. Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 2.000 6.750 0.000 8.750 1.500 8.350 0.000 9.850 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 8.150 0.000 10.150 38.950
25. Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková 2.000 7.750 0.000 9.750 1.500 8.500 0.000 10.000 1.000 7.300 0.000 8.300 2.000 8.450 0.000 10.450 38.500
26. Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 6.350 0.000 8.350 1.500 8.350 0.000 9.850 2.000 7.200 0.000 9.200 2.000 9.050 0.000 11.050 38.450
27. Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 7.200 0.000 9.200 1.000 8.150 0.000 9.150 1.500 7.750 0.000 9.250 1.500 8.700 0.000 10.200 37.800
28. Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková 2.000 7.600 0.000 9.600 1.000 7.850 0.000 8.850 1.500 6.450 0.000 7.950 2.000 8.050 0.000 10.050 36.450
29. Chmelařová Tereza 2007 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová 2.000 9.000 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.850 0.000 10.850 2.000 9.500 0.000 11.500 33.350
30. Slámová Lucie 2006 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová 2.000 9.100 0.000 11.100 1.500 8.750 0.000 10.250 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 9.250 0.000 11.250 32.600
31. Kantorová Markéta 2006 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová 2.000 8.250 0.000 10.250 1.500 8.700 0.000 10.200 2.000 8.450 0.000 10.450 0.000 0.000 0.000 0.000 30.900
32. Hofmanová Veronika 2006 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 9.050 0.000 11.050 21.750
33. Patáková Anna 2008 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 8.150 0.000 9.650 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.650

zpět na detail závodu