Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A)

 2.6.-3.6.2018
 pořadatel: Černošice
Stáhnout výsledky

VS5A (juniorky)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Janečková 3.700 8.350 0.000 12.050 2.200 7.900 0.000 10.100 4.300 7.500 0.100 11.700 3.900 8.100 0.000 12.000 45.850
2. Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 4.000 8.900 0.000 12.900 2.000 8.500 0.000 10.500 3.600 7.350 0.000 10.950 3.300 7.900 0.000 11.200 45.550
3. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 3.500 8.750 0.000 12.250 1.300 8.900 0.000 10.200 3.500 7.200 0.000 10.700 4.100 7.750 0.000 11.850 45.000
4. Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.850 0.000 12.550 2.800 6.350 0.000 9.150 4.600 7.250 0.000 11.850 3.900 7.400 0.100 11.200 44.750
5. Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.650 0.000 12.350 3.800 6.150 0.000 9.950 4.500 5.550 0.000 10.050 4.200 7.950 0.100 12.050 44.400
6. Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.500 8.500 0.000 12.000 2.100 6.300 0.000 8.400 4.500 7.600 0.000 12.100 3.700 7.950 0.000 11.650 44.150
7. Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.150 0.000 11.850 2.000 7.350 0.000 9.350 4.500 6.250 0.000 10.750 3.700 8.050 0.000 11.750 43.700
8. Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.600 0.000 12.300 2.300 5.750 0.000 8.050 4.700 6.550 0.100 11.150 4.300 7.750 0.100 11.950 43.450
9. Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.550 0.000 12.250 1.300 7.300 0.000 8.600 4.400 7.050 0.000 11.450 3.600 7.500 0.000 11.100 43.400
9. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.200 0.000 11.900 3.000 6.800 0.000 9.800 4.200 6.500 0.000 10.700 3.300 7.700 0.000 11.000 43.400
11. Riantová Natálie 2003 SK Hradčany Opočenská, Žifčák 4.000 8.700 0.000 12.700 2.600 7.800 0.000 10.400 4.000 5.850 0.000 9.850 4.000 6.300 0.200 10.100 43.050
12. Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.200 0.000 11.900 1.200 7.400 0.000 8.600 4.200 7.400 0.000 11.600 3.500 7.250 0.000 10.750 42.850
13. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.300 7.900 0.000 11.200 3.500 5.850 0.000 9.350 3.800 6.900 0.000 10.700 3.400 8.100 0.000 11.500 42.750
14. Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil 3.700 8.550 0.000 12.250 1.700 8.000 0.000 9.700 3.700 6.050 0.000 9.750 3.000 7.600 0.000 10.600 42.300
15. Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová 4.000 7.900 0.000 11.900 1.100 8.000 0.000 9.100 3.100 6.000 0.000 9.100 3.700 7.200 0.000 10.900 41.000
16. Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.700 7.650 0.000 11.350 0.900 6.800 4.000 3.700 4.000 6.150 0.000 10.150 3.600 7.650 0.000 11.250 36.450
17. Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Šturmová 0.000 0.000 0.000 0.000 4.100 4.750 0.000 8.850 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.850

zpět na detail závodu