Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Přebor ČOS Čechy

 14.4.2018
 pořadatel: Kolín
Stáhnout výsledky

mladší žáci - jednotlivci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 3.200 8.830 0.000 12.033 1.900 9.130 0.000 11.033 2.100 9.300 0.000 11.400 1.600 9.630 0.000 11.233 2.800 9.370 0.000 12.167 1.900 8.930 0.000 10.833 68.699
2. Pecha Radek 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 3.300 8.570 0.000 11.867 1.400 8.870 0.000 10.267 2.100 9.300 0.000 11.400 2.200 9.430 0.000 11.633 2.800 8.800 0.000 11.600 1.900 8.830 0.000 10.733 67.500
3. Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 2.700 8.470 0.000 11.167 1.900 8.900 0.000 10.800 2.100 9.030 0.000 11.133 1.600 9.370 0.000 10.967 2.500 8.830 0.000 11.333 1.800 8.500 0.000 10.300 65.700
4. Hockaday Matthew 2007 TJ Sokol Šternberk Zbyněk Kryl 2.800 8.830 0.000 11.633 1.200 9.000 0.000 10.200 1.400 9.250 0.000 10.650 1.600 9.570 0.000 11.167 2.500 9.500 0.000 12.000 1.200 8.800 0.000 10.000 65.650
5. Sauer Lukáš 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 3.100 8.270 0.000 11.367 0.600 9.470 0.000 10.067 1.900 9.100 0.000 11.000 1.600 9.170 0.000 10.767 1.900 8.970 0.000 10.867 1.200 8.700 0.000 9.900 63.968
6. Knop Karel 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 2.700 8.670 0.000 11.367 1.200 8.300 0.000 9.500 1.800 9.000 0.000 10.800 1.600 9.270 0.000 10.867 1.800 9.000 0.000 10.800 1.200 8.500 0.000 9.700 63.034
7. Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.600 8.730 0.000 11.333 1.300 8.070 0.000 9.367 1.300 9.100 0.000 10.400 1.600 9.570 0.000 11.167 1.800 9.300 0.000 11.100 1.200 8.400 0.000 9.600 62.967
8. Trešl Matěj 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 2.800 8.830 0.000 11.633 1.200 8.400 0.000 9.600 2.000 9.000 0.000 11.000 1.600 9.370 0.000 10.967 2.200 9.170 0.000 11.367 1.800 5.500 0.000 7.300 61.867
9. Janák Daniel 2008 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik 2.700 8.770 0.000 11.467 0.600 8.800 0.000 9.400 1.400 9.000 0.000 10.400 1.600 9.430 0.000 11.033 1.800 8.700 0.000 10.500 0.700 8.230 0.000 8.933 61.733
10. Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartov? 2.400 8.870 0.000 11.267 0.600 9.030 0.000 9.633 1.400 9.100 0.000 10.500 1.600 9.000 0.000 10.600 0.700 8.770 0.000 9.467 0.600 8.900 0.000 9.500 60.967
11. Šorban Filip 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.600 8.570 0.000 11.167 0.600 9.000 0.000 9.600 1.200 8.600 0.000 9.800 1.600 9.370 0.000 10.967 1.200 8.900 0.000 10.100 0.600 8.430 0.000 9.033 60.667
12. Šimůnek Štěpán 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 1.800 8.200 0.000 10.000 0.600 9.270 0.000 9.867 0.600 8.700 0.000 9.300 1.600 9.100 0.000 10.700 1.200 8.770 0.000 9.967 0.600 8.230 0.000 8.833 58.667
13. Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.000 8.600 0.000 10.600 0.600 9.030 0.000 9.633 1.200 8.600 0.000 9.800 1.600 9.170 0.000 10.767 1.200 8.230 0.000 9.433 0.100 8.300 0.000 8.400 58.633
14. Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Reinwartová,Müller 1.800 9.070 0.000 10.867 0.000 8.500 0.000 8.500 1.200 8.870 0.000 10.067 1.600 8.930 0.000 10.533 0.700 8.600 0.000 9.300 0.000 8.600 0.000 8.600 57.867
15. Větrovský Matěj 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 1.900 8.200 0.000 10.100 0.600 8.470 0.000 9.067 0.600 8.800 0.000 9.400 0.800 9.400 0.000 10.200 0.000 9.030 0.000 9.033 0.000 8.730 0.000 8.733 56.533
16. Kubíček Štěpán 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 1.900 7.830 0.000 9.733 0.000 8.970 0.000 8.967 1.200 7.870 0.000 9.067 1.600 8.670 0.000 10.267 0.600 9.000 0.000 9.600 0.100 8.500 0.000 8.600 56.234
17. Kanta Samuel 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Reinwartová, Müller 1.900 9.070 0.000 10.967 0.000 0.000 0.000 0.000 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.700 7.930 0.000 8.633 0.000 0.000 0.000 0.000 28.500

zpět na detail závodu