Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 2.6.2018
 pořadatel: Pelhřimov
Stáhnout výsledky

VS4C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 2.000 8.900 0.000 10.900 2.500 7.667 0.000 10.167 3.300 8.134 0.000 11.434 3.100 8.200 0.000 11.300 43.801
2. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J. Hradec Belšánová, Dubová,Vybíralovi 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 8.500 0.000 11.000 3.200 7.267 0.000 10.467 3.200 7.700 0.000 10.900 43.067
3. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J. Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 7.934 0.000 10.434 3.300 7.800 0.000 11.100 3.300 7.640 0.000 10.940 42.774
4. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J. Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralovi 2.000 8.240 0.000 10.240 2.500 6.367 0.000 8.867 3.100 7.500 0.000 10.600 3.000 7.900 0.000 10.900 40.607
5. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 7.540 0.000 9.540 2.500 6.334 0.000 8.834 3.000 7.900 0.000 10.900 2.700 8.000 0.000 10.700 39.974
6. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS S. Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.740 0.000 9.740 2.500 6.434 0.000 8.934 3.300 7.367 0.000 10.667 3.200 7.370 0.000 10.570 39.911
7. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS S. Ústí kolektiv trenérů 2.000 6.540 0.000 8.540 2.500 7.800 0.000 10.300 2.800 5.934 0.000 8.734 3.200 7.700 0.000 10.900 38.474
8. Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L. Novotná Iva 2.000 7.740 0.000 9.740 2.500 6.367 0.000 8.867 3.100 5.700 0.000 8.800 2.900 7.000 0.000 9.900 37.307
9. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J. Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi 2.000 6.540 0.000 8.540 2.500 7.800 0.000 10.300 2.700 6.167 0.000 8.867 2.900 6.370 0.000 9.270 36.977
10. Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 2.000 7.500 0.000 9.500 2.600 5.367 0.000 7.967 3.000 6.900 0.000 9.900 2.900 6.440 0.000 9.340 36.707
11. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová 2.000 7.440 0.000 9.440 2.100 5.800 0.000 7.900 3.000 6.367 0.000 9.367 3.000 6.870 0.000 9.870 36.577
12. Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.640 0.000 9.640 2.500 6.334 0.000 8.834 2.300 5.467 0.000 7.767 3.000 7.100 0.000 10.100 36.341
13. Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.L. Novotná Iva 2.000 6.770 0.000 8.770 2.500 6.100 0.000 8.600 3.200 6.367 0.000 9.567 3.000 6.370 0.000 9.370 36.307
14. Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 2.000 6.600 0.000 8.600 2.000 5.400 0.000 7.400 3.000 7.567 0.000 10.567 2.400 7.240 0.000 9.640 36.207
15. Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Zourová, Švecová,Svobodová 2.000 7.570 0.000 9.570 2.600 4.734 0.000 7.334 3.000 5.967 0.000 8.967 2.500 7.200 0.000 9.700 35.571
16. Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS S. Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.140 0.000 9.140 1.900 5.300 0.000 7.200 3.100 5.400 0.000 8.500 3.100 7.400 0.000 10.500 35.340
17. Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 2.000 7.300 0.000 9.300 1.500 4.667 0.000 6.167 3.100 5.900 0.000 9.000 2.900 7.070 0.000 9.970 34.437
18. Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan J. Hradec Haneflová,Dvořáková A.,Pavlíková 2.000 5.840 0.000 7.840 2.000 6.400 0.000 8.400 2.200 6.634 0.000 8.834 2.400 6.540 0.000 8.940 34.014

zpět na detail závodu