Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Jindřichohradecká liga

 10.11.2018
 pořadatel: TJ Slovan Jindřichův Hradec
Stáhnout výsledky

III. liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová,Vybíralovi 2.000 9.550 0.000 11.550 2.500 8.400 0.000 10.900 3.300 7.550 0.000 10.850 3.100 8.300 0.000 11.400 44.700
2. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi 2.000 9.100 0.000 11.100 2.500 8.300 0.000 10.800 3.300 7.950 0.000 11.250 3.300 7.800 0.000 11.100 44.250
3. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralovi 2.000 8.450 0.000 10.450 2.600 7.500 0.000 10.100 3.100 8.100 0.000 11.200 3.100 7.550 0.000 10.650 42.400
4. Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 7.150 0.000 9.650 2.900 8.500 0.000 11.400 2.800 7.300 0.000 10.100 41.450
5. Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 7.100 0.000 9.600 3.300 8.100 0.000 11.400 3.200 7.250 0.000 10.450 41.000
6. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 7.850 0.000 10.350 2.900 7.100 0.000 10.000 3.200 6.850 0.000 10.050 40.850
7. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 6.850 0.000 9.350 2.300 8.300 0.000 10.600 2.800 7.600 0.000 10.400 40.500
8. Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.050 0.000 10.050 2.500 7.800 0.000 10.300 3.200 6.850 0.000 10.050 3.600 6.100 0.000 9.700 40.100
9. Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 6.900 0.000 9.400 3.000 7.250 0.000 10.250 2.800 6.650 0.000 9.450 39.300
10. Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 7.950 0.000 10.450 3.200 5.700 0.000 8.900 2.700 6.950 0.000 9.650 39.150
11. Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 5.400 0.000 7.400 2.700 8.450 0.000 11.150 2.800 7.200 0.000 10.000 38.950
12. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 7.550 0.000 10.050 2.800 6.450 0.000 9.250 2.900 6.350 0.000 9.250 38.800
13. Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva 2.000 7.650 0.000 9.650 2.600 6.950 0.000 9.550 3.200 6.650 0.000 9.850 3.000 6.500 0.000 9.500 38.550
14. Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi 2.000 8.600 0.000 10.600 2.700 6.650 0.000 9.350 3.100 6.050 0.000 9.150 3.100 5.150 0.000 8.250 37.350
15. Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.900 0.000 9.900 1.500 6.500 0.000 8.000 3.300 6.250 0.000 9.550 3.200 6.700 0.000 9.900 37.350
16. Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 7.000 0.000 9.000 1.400 7.100 0.000 8.500 2.300 7.250 0.000 9.550 2.900 6.850 0.000 9.750 36.800
17. Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva 2.000 8.050 0.000 10.050 2.500 5.900 0.000 8.400 3.100 6.650 0.000 9.750 3.000 4.900 0.000 7.900 36.100
18. Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková 2.000 7.850 0.000 9.850 2.600 5.250 0.000 7.850 3.000 6.000 0.000 9.000 3.000 5.800 0.000 8.800 35.500
19. Řeháčková Anja 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.800 7.550 0.000 10.350 1.300 6.150 1.000 6.450 2.100 5.200 0.000 7.300 2.900 6.500 0.000 9.400 33.500
20. Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva 2.000 7.450 0.000 9.450 1.500 5.500 0.000 7.000 1.800 6.350 0.000 8.150 2.900 5.150 0.000 8.050 32.650
21. Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 8.400 0.000 10.400 2.100 4.000 0.000 6.100 2.900 5.250 0.000 8.150 2.800 4.750 0.000 7.550 32.200
22. Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.600 4.050 0.000 6.650 2.900 3.900 0.000 6.800 2.800 5.600 0.000 8.400 31.700
23. Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 2.000 6.000 0.000 8.000 0.800 6.850 1.000 6.650 1.300 6.450 0.000 7.750 2.400 5.300 0.000 7.700 30.100
24. Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 6.400 0.000 8.400 2.100 3.350 0.000 5.450 2.400 5.850 0.000 8.250 2.300 4.400 0.000 6.700 28.800
25. Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 7.250 0.000 9.250 1.400 3.600 0.000 5.000 2.300 5.350 0.000 7.650 2.800 3.700 0.000 6.500 28.400
26. Pulcová Sára 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 6.700 0.000 8.700 0.800 6.350 1.000 6.150 0.500 6.050 1.000 5.550 2.700 4.550 0.000 7.250 27.650
27. Pechová Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svobodovi 2.000 6.200 0.000 8.200 2.700 2.750 0.000 5.450 2.200 4.600 0.000 6.800 2.300 3.650 0.000 5.950 26.400
28. Šimečková Tereza 2006 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 2.000 7.000 0.000 9.000 0.700 6.300 2.000 5.000 1.900 3.950 0.000 5.850 2.300 3.850 0.000 6.150 26.000
29. Voldřichová Silvie 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 6.500 1.000 7.500 1.300 4.650 1.000 4.950 1.700 5.800 0.000 7.500 2.000 3.600 0.000 5.600 25.550
30. Zdeňková Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 5.500 1.000 5.300 1.300 6.550 0.000 7.850 2.300 5.500 0.000 7.800 20.950
31. Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.700 5.950 3.000 3.650 0.600 6.450 0.000 7.050 1.600 4.200 0.000 5.800 16.500

zpět na detail závodu