Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Jindřichohradecká liga

 10.11.2018
 pořadatel: TJ Slovan Jindřichův Hradec
Stáhnout výsledky

V. liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago 3.000 9.500 0.000 12.500 2.500 8.500 0.000 11.000 3.400 6.750 0.000 10.150 3.000 7.750 0.000 10.750 44.400
2. Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 3.000 8.400 0.000 11.400 1.600 8.950 0.000 10.550 2.800 8.050 0.000 10.850 2.200 7.450 0.500 9.150 41.950
3. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi 3.000 9.000 0.000 12.000 1.800 8.150 0.000 9.950 3.100 7.000 0.000 10.100 3.000 6.750 0.000 9.750 41.800
4. Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 7.000 0.000 9.300 3.100 7.300 0.000 10.400 2.600 7.750 0.000 10.350 41.650
5. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková, Pavlíková Kešnarová 3.000 8.500 0.000 11.500 1.800 7.100 0.000 8.900 3.100 7.150 0.000 10.250 2.800 7.750 0.000 10.550 41.200
6. Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.000 8.250 0.000 11.250 1.600 8.050 0.000 9.650 3.100 6.850 0.000 9.950 2.900 7.300 0.000 10.200 41.050
7. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 3.000 8.550 0.000 11.550 1.100 7.100 0.000 8.200 3.000 7.600 0.000 10.600 2.700 7.800 0.000 10.500 40.850
8. Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 3.000 8.650 0.000 11.650 1.300 8.250 0.000 9.550 3.000 6.700 0.000 9.700 3.000 6.900 0.000 9.900 40.800
9. Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 3.000 8.700 0.000 11.700 1.100 8.550 0.000 9.650 3.000 7.250 0.000 10.250 2.200 6.900 0.500 8.600 40.200
10. Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 3.000 7.900 0.000 10.900 1.600 9.050 0.000 10.650 2.800 7.400 0.000 10.200 2.200 6.600 0.500 8.300 40.050
11. Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.000 8.500 0.000 11.500 1.100 7.250 0.000 8.350 3.000 6.300 0.000 9.300 3.000 7.550 0.000 10.550 39.700
12. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková Kešnarová 3.000 8.400 0.000 11.400 1.800 7.250 0.000 9.050 3.000 7.900 0.000 10.900 2.700 6.100 0.500 8.300 39.650
13. Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.000 8.300 0.000 11.300 1.100 7.400 0.000 8.500 2.900 7.400 0.000 10.300 3.000 6.500 0.000 9.500 39.600
14. Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 3.000 8.300 0.000 11.300 1.100 8.000 0.000 9.100 2.800 6.950 0.000 9.750 2.200 7.050 0.500 8.750 38.900
15. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 3.000 7.500 0.000 10.500 1.100 7.900 0.000 9.000 3.000 6.200 0.000 9.200 2.100 7.400 0.000 9.500 38.200
16. Doležalová Andrea 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.000 8.300 0.000 11.300 1.100 6.950 0.000 8.050 2.200 6.200 0.000 8.400 2.900 7.450 0.000 10.350 38.100
17. Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 3.000 7.450 0.000 10.450 1.100 7.900 0.000 9.000 2.900 7.050 0.000 9.950 2.200 6.550 0.500 8.250 37.650
18. Štěpková Karolína 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 3.000 8.050 0.000 11.050 1.100 7.750 0.000 8.850 2.800 6.600 0.000 9.400 2.200 5.650 0.500 7.350 36.650
19. Nováková Veronika 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 3.000 7.650 0.000 10.650 1.100 8.200 0.000 9.300 2.900 5.200 0.000 8.100 2.200 6.650 0.500 8.350 36.400
20. Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Blechová 3.000 8.500 0.000 11.500 1.800 7.050 0.000 8.850 2.600 6.250 0.000 8.850 2.200 5.450 0.500 7.150 36.350
21. Černá Kateřina 2011 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 3.000 7.750 0.000 10.750 1.100 8.450 0.000 9.550 2.100 5.250 0.000 7.350 2.100 5.900 0.500 7.500 35.150

zpět na detail závodu