Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Z. Hartlové

 14.4.2018
 pořadatel: SG Pelhřimov
Stáhnout výsledky

IV.kategorie VS1 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo 10.000 8.633 0.000 18.633 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.770 0.000 18.770 55.603
2. Plachá Emily 2010 TJ Sokol Chrudim 10.000 8.067 0.000 18.067 10.000 6.630 0.000 16.630 10.000 8.400 0.000 18.400 53.097
3. Malinová Izabell Zoe 2010 TJ Sokol Chrudim 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.400 0.000 17.400 52.700
4. Buršová Eliška 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. 10.000 7.133 0.000 17.133 10.000 7.230 0.000 17.230 10.000 7.700 0.000 17.700 52.063
5. Kučerová Adéla 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. 10.000 6.900 0.000 16.900 8.500 6.970 0.000 15.470 10.000 8.040 0.000 18.040 50.410
6. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.070 0.000 16.070 10.000 5.700 0.000 15.700 49.170
7. Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.030 0.000 16.030 10.000 5.640 0.000 15.640 48.870
8. Mičková Andrea 2010 Merkur České Budějovice 10.000 7.700 0.000 17.700 8.500 7.200 0.000 15.700 10.000 5.240 0.000 15.240 48.640
9. Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice 10.000 8.033 0.000 18.033 8.500 5.770 0.000 14.270 10.000 6.170 0.000 16.170 48.473
10. Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.130 0.000 17.130 10.000 5.400 1.500 13.900 48.230
11. Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 6.070 0.000 16.070 10.000 5.700 0.000 15.700 48.170
12. Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice 10.000 6.567 0.000 16.567 10.000 5.830 0.000 15.830 10.000 5.540 0.000 15.540 47.937
13. Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice 10.000 7.967 0.000 17.967 8.500 5.900 0.000 14.400 10.000 5.400 0.000 15.400 47.767
14. Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo 10.000 5.900 0.000 15.900 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 5.270 0.000 15.270 47.370
15. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec 10.000 7.600 0.000 17.600 8.500 4.870 0.000 13.370 10.000 5.900 1.500 14.400 45.370
16. Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice 10.000 4.500 0.000 14.500 10.000 5.500 0.000 15.500 10.000 4.140 0.000 14.140 44.140
17. Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo 10.000 6.933 0.000 16.933 8.500 4.600 0.000 13.100 10.000 4.570 1.000 13.570 43.603
18. Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo 10.000 6.300 0.000 16.300 8.500 5.200 0.000 13.700 10.000 2.840 1.200 11.640 41.640
19. Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo 7.500 5.233 1.000 11.733 8.500 6.170 0.000 14.670 10.000 2.970 3.700 9.270 35.673

zpět na detail závodu