Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 20.5.2018
 pořadatel: Kolín
Stáhnout výsledky

VS1A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.370 0.000 18.370 10.000 6.900 0.000 16.900 73.870
2. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.630 0.000 18.630 10.000 7.770 0.000 17.770 10.000 7.200 0.000 17.200 72.350
3. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 9.570 0.000 19.570 10.000 7.970 0.000 17.970 10.000 6.500 0.000 16.500 72.040
4. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 10.000 9.350 0.000 19.350 10.000 8.770 0.000 18.770 10.000 6.830 0.000 16.830 10.000 6.800 0.000 16.800 71.750
5. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.230 0.000 18.230 10.000 5.400 0.000 15.400 10.000 8.100 0.000 18.100 70.080
6. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.300 0.000 17.300 9.000 6.700 0.000 15.700 69.500
7. Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 9.270 0.000 19.270 10.000 6.100 0.000 16.100 9.000 6.000 0.000 15.000 69.270
8. Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 9.070 0.000 19.070 8.500 7.630 0.000 16.130 8.000 6.000 0.000 14.000 67.300
9. Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín Malá 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.630 0.000 17.630 8.500 7.870 0.000 16.370 10.000 4.500 0.000 14.500 65.500
10. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 7.970 0.000 17.970 10.000 5.700 0.000 15.700 9.000 5.150 0.000 14.150 64.720
11. Matějková Viktorie 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.400 0.000 17.400 8.500 6.270 0.000 14.770 8.800 6.050 0.000 14.850 64.670
12. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 8.500 0.000 18.500 8.500 7.900 0.000 16.400 7.800 4.150 0.000 11.950 64.450
13. Růžičková Michaela 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.200 0.000 17.200 8.500 7.070 0.000 15.570 8.200 5.600 0.000 13.800 64.420
14. Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín Malá 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 5.730 0.000 15.730 9.000 5.200 0.000 14.200 64.030
15. Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín Mala 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.200 0.000 17.200 8.500 5.800 0.000 14.300 9.000 6.000 0.000 15.000 63.500
16. Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.230 0.000 17.230 10.000 5.800 0.000 15.800 7.600 5.400 0.000 13.000 63.230
17. Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 8.330 0.000 18.330 10.000 5.830 0.000 15.830 6.500 5.700 0.000 12.200 62.960
18. Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.900 0.000 16.900 8.500 6.930 0.000 15.430 6.600 5.400 0.000 12.000 62.480
19. Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.500 0.000 16.500 8.500 5.430 0.000 13.930 8.800 6.000 0.000 14.800 62.080
20. Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.930 0.000 17.930 10.000 4.730 0.000 14.730 6.500 6.400 0.000 12.900 62.060
21. Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová 10.000 5.900 0.000 15.900 10.000 7.730 0.000 17.730 10.000 6.700 0.000 16.700 7.000 4.650 0.000 11.650 61.980
22. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.330 0.000 17.330 8.500 3.770 0.000 12.270 7.600 5.800 0.000 13.400 61.450
23. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.970 0.000 16.970 8.500 5.470 0.000 13.970 8.200 3.950 0.000 12.150 61.290
24. Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 7.100 0.000 17.100 8.500 7.000 0.000 15.500 7.800 4.300 0.000 12.100 60.900
25. Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 4.570 0.000 14.570 7.800 2.800 0.000 10.600 60.420
26. Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Mala 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 6.700 0.000 16.700 7.300 5.670 0.000 12.970 7.000 3.350 0.000 10.350 59.170

zpět na detail závodu