Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 25.11.2018
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

IV. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholaková, Nazarenko 2.000 9.550 0.000 11.550 3.000 8.100 0.000 11.100 3.100 8.700 0.000 11.800 3.400 8.200 0.000 11.600 46.050
2. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 9.700 0.000 11.700 2.600 8.400 0.000 11.000 3.400 7.150 0.000 10.550 3.100 8.700 0.000 11.800 45.050
3. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.550 0.000 11.350 2.600 8.000 0.000 10.600 3.100 7.950 0.000 11.050 3.000 8.800 0.000 11.800 44.800
4. Hrabánková Marie 2007 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 9.550 0.000 11.550 2.000 8.450 0.000 10.450 3.000 7.500 0.000 10.500 2.900 8.500 0.000 11.400 43.900
5. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 2.000 9.050 0.000 11.050 2.000 8.000 0.000 10.000 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 7.800 0.000 10.800 43.150
6. Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová 2.000 9.500 0.000 11.500 2.200 7.400 0.000 9.600 3.200 7.100 0.000 10.300 3.000 8.350 0.000 11.350 42.750
6. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.000 7.100 0.000 9.100 2.800 8.350 0.000 11.150 3.000 8.400 0.000 11.400 42.750
8. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.700 1.000 10.500 2.000 7.900 0.000 9.900 3.300 8.050 0.000 11.350 3.200 7.650 0.000 10.850 42.600
9. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 8.750 0.000 10.750 2.000 7.900 0.000 9.900 3.100 7.700 0.000 10.800 3.100 7.400 0.000 10.500 41.950
10. Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 2.000 9.050 0.000 11.050 2.000 7.550 0.000 9.550 2.900 7.800 0.000 10.700 3.000 7.400 0.000 10.400 41.700
11. Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.100 7.850 0.000 9.950 3.000 6.600 0.000 9.600 2.800 7.100 0.000 9.900 39.950
12. Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.000 9.150 0.000 11.150 2.000 8.050 0.000 10.050 2.900 5.650 0.100 8.450 3.000 7.150 0.000 10.150 39.800
13. Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 2.000 8.150 0.000 10.150 2.000 7.400 0.000 9.400 2.900 6.350 0.000 9.250 3.000 7.600 0.000 10.600 39.400
14. Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková 2.000 8.300 0.000 10.300 2.200 7.000 0.000 9.200 3.100 7.200 0.000 10.300 2.200 6.700 0.000 8.900 38.700
15. Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová 2.000 9.150 0.000 11.150 2.000 7.050 0.000 9.050 2.900 5.000 0.000 7.900 2.900 7.250 0.000 10.150 38.250
16. Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 2.000 8.100 0.000 10.100 1.500 7.000 0.000 8.500 2.900 6.450 0.000 9.350 2.800 7.200 0.000 10.000 37.950
17. Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková 2.000 8.350 0.000 10.350 2.100 6.350 0.000 8.450 2.900 5.650 0.000 8.550 3.000 7.400 0.000 10.400 37.750
18. Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová 2.000 7.900 0.000 9.900 1.500 6.650 0.000 8.150 2.900 6.100 0.000 9.000 2.900 7.200 0.000 10.100 37.150
19. Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.000 8.750 0.000 10.750 2.000 7.400 0.000 9.400 2.900 4.700 0.000 7.600 2.900 6.450 0.000 9.350 37.100
20. Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková 2.000 8.100 0.000 10.100 2.200 6.650 0.000 8.850 2.900 6.300 0.000 9.200 2.400 6.500 0.000 8.900 37.050
21. Kleckerová Sára 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.100 7.250 0.000 9.350 2.800 4.700 0.000 7.500 2.900 5.600 0.000 8.500 35.900
22. Panová Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 2.000 6.800 0.000 8.800 1.500 7.150 0.000 8.650 2.800 5.450 0.000 8.250 2.800 6.800 0.000 9.600 35.300
23. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 9.750 0.000 11.750 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.500 0.000 11.400 3.200 8.800 0.000 12.000 35.150
24. Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 2.000 8.700 0.000 10.700 1.500 5.150 0.000 6.650 2.400 5.650 0.000 8.050 2.800 6.700 0.000 9.500 34.900
25. Ryšavá Viktorie 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová 2.000 7.150 0.000 9.150 1.500 6.650 0.000 8.150 2.800 4.500 0.000 7.300 2.900 7.050 0.000 9.950 34.550
26. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 9.500 0.000 11.500 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.250 0.000 11.250 2.800 8.450 0.000 11.250 34.000
27. Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.000 6.300 0.000 8.300 2.200 5.250 2.000 5.450 2.100 6.800 0.000 8.900 32.800
28. Remmer Alexandra 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 7.500 0.000 9.500 1.600 4.800 0.000 6.400 2.500 5.750 0.000 8.250 2.900 6.000 0.500 8.400 32.550
29. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková 2.000 9.400 0.000 11.400 2.000 8.250 0.000 10.250 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.700 0.000 10.800 32.450
30. Mičudová Ema 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 6.800 0.000 9.600 1.600 6.150 0.000 7.750 1.300 5.900 0.000 7.200 2.300 5.950 0.500 7.750 32.300
31. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.950 0.000 10.550 3.200 7.050 0.000 10.250 3.500 7.550 0.000 11.050 31.850
32. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 9.500 0.000 11.500 2.000 6.550 0.000 8.550 2.800 8.200 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 31.050
33. Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Paková, Štefan 2.000 8.000 0.000 10.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 6.400 0.000 8.800 2.800 7.650 0.000 10.450 29.250
34. Markovičová Marie 2007 GYMPRA Morysková B. 2.000 8.300 0.000 10.300 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 6.700 0.000 8.900 3.200 6.600 0.000 9.800 29.000
35. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.950 0.000 9.950 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.100 0.000 11.200 21.150
36. Dupaux Emma 2007 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 7.000 0.000 9.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 3.800 0.000 5.500 0.000 0.000 0.000 0.000 14.500
37. Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 8.950 0.000 10.950 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.950
38. Pokorná Tereza 2007 AC Sparta Praha Dvořáková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.350 0.000 10.350 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.350
39. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.650 0.000 9.750 0.000 0.000 0.000 0.000 9.750
40. Machová Julie 2006 GT Šestajovice Paková, Štefan 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 6.750 0.000 8.250 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.250
41. Nováková Anna 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 5.500 0.000 7.800 7.800
42. Nováková Alžbeta 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 5.900 0.000 7.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.500

zpět na detail závodu