Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 17.11.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Příbram
Stáhnout výsledky

V. liga - jednotlivci

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.000 8.650 0.000 11.650 1.600 8.900 0.000 10.500 2.900 8.700 0.000 11.600 2.800 8.400 0.000 11.200 44.950
2. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 9.050 0.000 12.050 1.600 9.350 0.000 10.950 3.100 8.000 0.000 11.100 2.900 7.800 0.000 10.700 44.800
3. Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 3.000 9.450 0.000 12.450 2.300 7.900 0.000 10.200 3.000 7.750 0.000 10.750 2.900 8.250 0.000 11.150 44.550
4. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 3.000 9.400 0.000 12.400 2.300 7.050 0.000 9.350 2.900 8.100 0.000 11.000 2.800 8.250 0.500 10.550 43.300
5. Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna 3.000 8.950 0.000 11.950 1.600 8.700 0.000 10.300 3.100 7.650 0.000 10.750 3.000 7.250 0.000 10.250 43.250
6. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 9.050 0.000 12.050 1.100 9.000 0.000 10.100 2.200 8.500 0.000 10.700 2.900 7.250 0.000 10.150 43.000
7. Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín Malá 3.000 8.450 0.000 11.450 1.100 8.800 0.000 9.900 3.000 8.050 0.000 11.050 2.300 8.100 0.000 10.400 42.800
8. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 3.000 9.050 0.000 12.050 1.800 7.200 0.000 9.000 2.700 8.350 0.000 11.050 2.800 7.700 0.500 10.000 42.100
8. Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová 3.000 8.450 0.000 11.450 2.000 7.000 0.000 9.000 2.800 8.000 0.000 10.800 2.800 8.050 0.000 10.850 42.100
10. Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová 3.000 8.400 0.000 11.400 2.300 7.550 0.000 9.850 2.800 7.300 0.000 10.100 2.800 7.800 0.000 10.600 41.950
11. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 3.000 9.250 0.000 12.250 2.300 7.700 0.000 10.000 2.700 6.300 0.000 9.000 2.800 7.700 0.000 10.500 41.750
11. Jíchová Julie 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 3.000 8.450 0.000 11.450 1.800 6.950 0.000 8.750 3.000 7.750 0.000 10.750 2.800 8.000 0.000 10.800 41.750
13. Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 3.000 8.650 0.000 11.650 1.800 6.100 0.000 7.900 3.000 7.650 0.000 10.650 2.800 8.250 0.000 11.050 41.250
14. Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna 3.000 8.500 0.000 11.500 1.100 8.200 0.000 9.300 2.200 8.050 0.000 10.250 2.500 8.100 0.500 10.100 41.150
15. Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 8.300 0.000 11.300 1.300 8.850 0.000 10.150 2.800 6.600 0.000 9.400 3.000 7.200 0.000 10.200 41.050
16. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 3.000 8.100 0.000 11.100 1.600 8.550 0.000 10.150 3.000 6.200 0.000 9.200 2.900 7.500 0.000 10.400 40.850
16. Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 3.000 8.250 0.000 11.250 1.300 8.700 0.000 10.000 2.000 7.700 0.000 9.700 2.200 7.700 0.000 9.900 40.850
18. Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Malá 3.000 9.350 0.000 12.350 1.100 8.500 0.000 9.600 2.800 4.850 0.000 7.650 2.800 8.250 0.000 11.050 40.650
19. Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová 3.000 8.250 0.000 11.250 1.800 7.050 0.000 8.850 2.800 7.150 0.000 9.950 2.800 7.550 0.000 10.350 40.400
20. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 3.000 8.800 0.000 11.800 2.300 7.350 0.000 9.650 2.200 6.400 0.000 8.600 2.700 7.450 0.000 10.150 40.200
21. Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Šedinová 3.000 8.250 0.000 11.250 1.100 8.100 0.000 9.200 2.800 6.500 0.000 9.300 2.800 8.000 0.500 10.300 40.050
22. Matějková Viktorie 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 3.000 8.500 0.000 11.500 1.800 7.050 0.000 8.850 2.900 6.400 0.000 9.300 2.900 7.350 0.000 10.250 39.900
23. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 7.150 0.000 9.450 2.100 6.750 0.000 8.850 2.800 7.300 0.500 9.600 39.500
24. Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 7.750 0.000 10.750 0.800 8.750 0.000 9.550 2.800 7.600 0.000 10.400 2.200 6.900 0.500 8.600 39.300
25. Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 3.000 7.700 0.000 10.700 1.100 7.600 0.000 8.700 2.800 7.750 0.000 10.550 2.100 6.950 0.000 9.050 39.000
26. Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 3.000 8.100 0.000 11.100 1.100 6.050 0.000 7.150 2.000 8.000 0.000 10.000 2.200 7.650 0.000 9.850 38.100
27. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 7.550 0.000 10.550 1.100 8.150 0.000 9.250 2.100 6.700 0.000 8.800 2.200 7.750 0.500 9.450 38.050
28. Růžičková Michaela 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 3.000 8.600 0.000 11.600 1.800 5.500 0.000 7.300 3.000 5.700 0.000 8.700 2.800 7.300 0.000 10.100 37.700
29. Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 3.000 8.400 0.000 11.400 0.800 7.950 0.000 8.750 2.800 4.000 0.000 6.800 2.300 8.000 0.000 10.300 37.250
30. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.000 9.200 0.000 12.200 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.150 0.000 11.150 2.800 8.500 0.000 11.300 34.650
31. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.000 9.450 0.000 12.450 1.600 9.000 0.000 10.600 2.800 8.700 0.000 11.500 0.000 0.000 0.000 0.000 34.550
32. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 8.950 0.000 10.550 2.900 8.550 0.000 11.450 2.800 8.800 0.000 11.600 33.600
33. Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.000 8.300 0.000 11.300 1.600 8.800 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.350 0.000 11.050 32.750
34. Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín Malá 3.000 8.400 0.000 11.400 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.400 0.000 10.200 2.800 8.300 0.000 11.100 32.700
35. Kedelidze Sofie 2009 TJ Sokol Kolín Malá 3.000 8.350 0.000 11.350 1.100 7.750 0.000 8.850 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.850 0.500 10.150 30.350
36. Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín Malá 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 8.050 0.000 9.150 2.900 7.000 0.000 9.900 2.800 8.300 0.000 11.100 30.150
37. Čáslavová Alžběta 2009 TJ Sokol Kolín Malá 3.000 8.100 0.000 11.100 1.100 7.450 0.000 8.550 2.900 5.850 0.000 8.750 0.000 0.000 0.000 0.000 28.400
38. Kubíčková Aneta 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 7.100 0.000 8.200 2.000 5.250 0.000 7.250 2.800 7.050 0.000 9.850 25.300
39. Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 3.000 7.950 0.000 10.950 1.100 7.500 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.550
40. Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 3.000 7.600 0.000 10.600 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 5.900 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 19.400
41. Adlerová Hana 2010 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 3.000 8.000 0.000 11.000 0.800 7.300 0.000 8.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.100
42. Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 8.450 0.000 10.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.850 0.000 8.950 19.000
43. Tomaštíková Andrea 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 5.500 0.000 8.200 2.800 6.900 0.000 9.700 17.900

zpět na detail závodu