Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 17.11.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Příbram
Stáhnout výsledky

V. LIGA

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 TJ Tourist Říčany D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany 3.000 8.650 0.000 11.650 1.600 8.900 0.000 10.500 2.900 8.700 0.000 11.600 2.800 8.400 0.000 11.200 44.950
  Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany 3.000 9.200 0.000 12.200 3.000 8.150 0.000 11.150 2.800 8.500 0.000 11.300 34.650
  Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany 3.000 9.450 0.000 12.450 1.600 9.000 0.000 10.600 2.800 8.700 0.000 11.500 34.550
  Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany 1.600 8.950 0.000 10.550 2.900 8.550 0.000 11.450 2.800 8.800 0.000 11.600 33.600
  Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany 3.000 8.300 0.000 11.300 1.600 8.800 0.000 10.400 2.700 8.350 0.000 11.050 32.750
  celkem 36.300 31.650 34.550 34.100 136.600
2 TJ Sokol Poděbrady A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady 3.000 9.050 0.000 12.050 1.100 9.000 0.000 10.100 2.200 8.500 0.000 10.700 2.900 7.250 0.000 10.150 43.000
  Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady 3.000 8.500 0.000 11.500 1.100 8.200 0.000 9.300 2.200 8.050 0.000 10.250 2.500 8.100 0.500 10.100 41.150
  Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady 3.000 8.950 0.000 11.950 1.600 8.700 0.000 10.300 3.100 7.650 0.000 10.750 3.000 7.250 0.000 10.250 43.250
  Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady 3.000 9.050 0.000 12.050 1.600 9.350 0.000 10.950 3.100 8.000 0.000 11.100 2.900 7.800 0.000 10.700 44.800
  celkem 36.050 31.350 32.550 31.100 131.050
3 TJ Sokol Kolín C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín 3.000 8.450 0.000 11.450 1.100 8.800 0.000 9.900 3.000 8.050 0.000 11.050 2.300 8.100 0.000 10.400 42.800
  Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín 3.000 9.450 0.000 12.450 2.300 7.900 0.000 10.200 3.000 7.750 0.000 10.750 2.900 8.250 0.000 11.150 44.550
  Matějková Viktorie 2010 TJ Sokol Kolín 3.000 8.500 0.000 11.500 1.800 7.050 0.000 8.850 2.900 6.400 0.000 9.300 2.900 7.350 0.000 10.250 39.900
  Růžičková Michaela 2010 TJ Sokol Kolín 3.000 8.600 0.000 11.600 1.800 5.500 0.000 7.300 3.000 5.700 0.000 8.700 2.800 7.300 0.000 10.100 37.700
  celkem 35.550 28.950 31.100 31.800 127.400
4 T.J. Sokol Příbram D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram 3.000 8.650 0.000 11.650 1.800 6.100 0.000 7.900 3.000 7.650 0.000 10.650 2.800 8.250 0.000 11.050 41.250
  Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram 3.000 9.400 0.000 12.400 2.300 7.050 0.000 9.350 2.900 8.100 0.000 11.000 2.800 8.250 0.500 10.550 43.300
  Jíchová Julie 2009 T.J. Sokol Příbram 3.000 8.450 0.000 11.450 1.800 6.950 0.000 8.750 3.000 7.750 0.000 10.750 2.800 8.000 0.000 10.800 41.750
  Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram 3.000 8.400 0.000 11.400 0.800 7.950 0.000 8.750 2.800 4.000 0.000 6.800 2.300 8.000 0.000 10.300 37.250
  celkem 35.500 26.850 32.400 32.400 127.150
5 TJ Sokol Kolín A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín 3.000 8.450 0.000 11.450 2.000 7.000 0.000 9.000 2.800 8.000 0.000 10.800 2.800 8.050 0.000 10.850 42.100
  Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín 3.000 8.400 0.000 11.400 2.300 7.550 0.000 9.850 2.800 7.300 0.000 10.100 2.800 7.800 0.000 10.600 41.950
  Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín 3.000 8.250 0.000 11.250 1.800 7.050 0.000 8.850 2.800 7.150 0.000 9.950 2.800 7.550 0.000 10.350 40.400
  Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín 3.000 9.350 0.000 12.350 1.100 8.500 0.000 9.600 2.800 4.850 0.000 7.650 2.800 8.250 0.000 11.050 40.650
  celkem 35.200 28.450 30.850 32.500 127.000
6 Gym Dobřichovice, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 7.150 0.000 9.450 2.100 6.750 0.000 8.850 2.800 7.300 0.500 9.600 39.500
  Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. 3.000 8.800 0.000 11.800 2.300 7.350 0.000 9.650 2.200 6.400 0.000 8.600 2.700 7.450 0.000 10.150 40.200
  Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. 3.000 9.050 0.000 12.050 1.800 7.200 0.000 9.000 2.700 8.350 0.000 11.050 2.800 7.700 0.500 10.000 42.100
  Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. 3.000 9.250 0.000 12.250 2.300 7.700 0.000 10.000 2.700 6.300 0.000 9.000 2.800 7.700 0.000 10.500 41.750
  celkem 36.100 29.100 28.900 30.650 124.750
7 TJ Sokol Kolín B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Čáslavová Alžběta 2009 TJ Sokol Kolín 3.000 8.100 0.000 11.100 1.100 7.450 0.000 8.550 2.900 5.850 0.000 8.750 28.400
  Kedelidze Sofie 2009 TJ Sokol Kolín 3.000 8.350 0.000 11.350 1.100 7.750 0.000 8.850 2.800 7.850 0.500 10.150 30.350
  Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín 3.000 8.250 0.000 11.250 1.100 8.100 0.000 9.200 2.800 6.500 0.000 9.300 2.800 8.000 0.500 10.300 40.050
  Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín 1.100 8.050 0.000 9.150 2.900 7.000 0.000 9.900 2.800 8.300 0.000 11.100 30.150
  Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín 3.000 8.400 0.000 11.400 2.800 7.400 0.000 10.200 2.800 8.300 0.000 11.100 32.700
  celkem 34.000 27.200 29.400 32.500 123.100
8 HOP Dolní Jirčany z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. 1.600 8.450 0.000 10.050 2.100 6.850 0.000 8.950 19.000
  Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. 3.000 7.600 0.000 10.600 2.900 5.900 0.000 8.800 19.400
  Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. 3.000 7.700 0.000 10.700 1.100 7.600 0.000 8.700 2.800 7.750 0.000 10.550 2.100 6.950 0.000 9.050 39.000
  Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany z.s. 3.000 7.950 0.000 10.950 1.100 7.500 0.000 8.600 19.550
  Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. 3.000 8.100 0.000 11.100 1.600 8.550 0.000 10.150 3.000 6.200 0.000 9.200 2.900 7.500 0.000 10.400 40.850
  Tomaštíková Andrea 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. 2.700 5.500 0.000 8.200 2.800 6.900 0.000 9.700 17.900
  celkem 32.750 28.900 28.550 29.150 119.350
9 TJ Sokol Poděbrady B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady 3.000 7.550 0.000 10.550 1.100 8.150 0.000 9.250 2.100 6.700 0.000 8.800 2.200 7.750 0.500 9.450 38.050
  Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady 3.000 7.750 0.000 10.750 0.800 8.750 0.000 9.550 2.800 7.600 0.000 10.400 2.200 6.900 0.500 8.600 39.300
  Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady 3.000 8.300 0.000 11.300 1.300 8.850 0.000 10.150 2.800 6.600 0.000 9.400 3.000 7.200 0.000 10.200 41.050
  celkem 32.600 28.950 28.600 28.250 118.400
10 TJ Sokol Kladno D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Adlerová Hana 2010 TJ Sokol Kladno 3.000 8.000 0.000 11.000 0.800 7.300 0.000 8.100 19.100
  Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno 3.000 8.100 0.000 11.100 1.100 6.050 0.000 7.150 2.000 8.000 0.000 10.000 2.200 7.650 0.000 9.850 38.100
  Kubíčková Aneta 2011 TJ Sokol Kladno 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 7.100 0.000 8.200 2.000 5.250 0.000 7.250 2.800 7.050 0.000 9.850 25.300
  Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno 3.000 8.250 0.000 11.250 1.300 8.700 0.000 10.000 2.000 7.700 0.000 9.700 2.200 7.700 0.000 9.900 40.850
  celkem 33.350 26.300 26.950 29.600 116.200

zpět na detail závodu