Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 16.3.2019
 pořadatel: Gymnastika Říčany - Centrum Na Fialce
Stáhnout výsledky

MIMI 2013 a ml.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Stuchlíková Elizabeth 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 5.000 9.000 0.000 14.000 5.000 9.600 0.000 14.600 28.600
2. Schwarzová Ella 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 5.000 8.870 0.000 13.867 5.000 9.000 0.000 14.000 27.867
3. Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 9.230 0.000 14.233 27.533
4. Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková 5.000 8.330 0.000 13.333 5.000 8.800 0.000 13.800 27.133
5. Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Svobodová, Mládková 4.500 8.670 0.000 13.167 5.000 8.900 0.000 13.900 27.067
6. Čepeláková Barbora 2013 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová 4.500 8.730 0.000 13.233 5.000 8.830 0.000 13.833 27.066
7. Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková 5.000 7.930 0.000 12.933 5.000 8.970 0.000 13.967 26.900
8. Janků Nicolette 2014 BubbleGym Milerská, Konečná 4.500 8.700 0.000 13.200 5.000 8.670 0.000 13.667 26.867
9. Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 7.530 0.000 12.533 5.000 9.100 0.000 14.100 26.633
10. Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková 5.000 8.100 0.000 13.100 5.000 8.470 0.000 13.467 26.567
10. Nesvatbová Sofie 2013 T.J. Sokol Kolín 4.500 8.400 0.000 12.900 5.000 8.670 0.000 13.667 26.567
12. Přikrylová Valentýna 2013 TJ Sokol Horní Počernice Měšťanová 4.500 8.430 0.000 12.933 5.000 8.530 0.000 13.533 26.466
13. Loudová Viktorie 2013 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková 4.500 8.530 0.000 13.033 5.000 8.370 0.000 13.367 26.400
14. Vodrážková Anna 2013 AC Sparta Praha Kopáčová 4.500 8.030 0.000 12.533 5.000 8.770 0.000 13.767 26.300
15. Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Matušíková 4.500 8.430 0.000 12.933 5.000 8.200 0.000 13.200 26.133
16. Šťastná Lucie 2013 T.J. Sokol Všetaty 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 7.570 0.000 12.567 25.967
17. Tománková Gabriela 2013 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková 5.000 7.900 0.000 12.900 5.000 8.000 0.000 13.000 25.900
17. Antošová Sára 2013 SG Liberec Bábíková, Berková 4.500 8.330 0.000 12.833 5.000 8.070 0.000 13.067 25.900
19. Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 4.500 8.200 0.000 12.700 5.000 7.770 0.000 12.767 25.467
20. Baldíková Simona 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 4.500 7.500 0.000 12.000 5.000 8.370 0.000 13.367 25.367
21. Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Bábíková, Berková 4.500 7.570 0.000 12.067 5.000 8.270 0.000 13.267 25.334
22. Krejčová Nikola 2013 TJ Doksy Jakšová Kamila 3.500 7.870 0.000 11.367 5.000 8.930 0.000 13.933 25.300
23. Chlíbková Markéta 2013 T.J. Sokol Kolín 4.500 7.530 0.000 12.033 5.000 8.100 0.000 13.100 25.133
24. Petřinová Emma 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 4.500 7.700 0.000 12.200 5.000 7.770 0.000 12.767 24.967
25. Drahovzalová Julie 2013 T.J. Sokol Všetaty 4.500 7.330 0.000 11.833 5.000 7.770 0.000 12.767 24.600
26. Slobodová Markéta 2014 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková 4.500 7.630 0.000 12.133 5.000 7.400 0.000 12.400 24.533
27. Horská Karolína 2013 Hvězdičky Prahy 13 Kudličková 4.500 7.470 0.000 11.967 5.000 7.330 0.000 12.333 24.300
27. Rymlová Mariana 2014 T.J. Sokol Kolín 4.500 7.500 0.000 12.000 5.000 7.300 0.000 12.300 24.300
29. Hrevušová Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 4.500 6.930 0.000 11.433 5.000 7.270 0.000 12.267 23.700
30. Formánková Teodora 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.500 8.000 0.000 11.500 4.000 7.830 0.000 11.833 23.333
31. Linhartová Kateřina 2013 Hvězdičky Prahy 13 Kudličková 4.500 6.830 0.000 11.333 5.000 6.930 0.000 11.933 23.266
31. Brožová Vendula 2013 Hvězdičky Prahy 13 Kudličková 4.500 6.930 0.000 11.433 5.000 6.830 0.000 11.833 23.266
33. Štiková Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 3.500 7.000 0.000 10.500 4.000 7.730 0.000 11.733 22.233
34. Schejbalová Laura 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 3.500 6.700 0.000 10.200 5.000 6.970 0.000 11.967 22.167
35. Javorská Anna 2013 T.J. Sokol Kolín 4.500 6.200 0.000 10.700 4.000 7.270 0.000 11.267 21.967
36. Měšťanová Marie Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Měšťanová 3.500 6.530 0.300 9.733 5.000 7.230 0.000 12.233 21.966

zpět na detail závodu