Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGZ Baby Gym Cup

 21.10.2018
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

IV. Mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 9.150 0.000 12.350 3.100 8.750 0.000 11.850 24.200
2. Burešová Jana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.050 0.000 12.050 2.900 8.450 0.000 11.350 23.400
3. Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.850 0.000 11.850 2.900 8.500 0.000 11.400 23.250
4. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.500 0.000 11.500 3.100 8.450 0.000 11.550 23.050
5. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 8.300 0.000 11.500 3.000 8.450 0.000 11.450 22.950
6. Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.900 0.000 11.900 2.800 8.100 0.000 10.900 22.800
7. Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 8.300 0.000 10.600 2.800 9.050 0.000 11.850 22.450
8. Thurner Milena 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.550 0.000 11.450 2.800 8.200 0.100 10.900 22.350
9. Nejedlá Eliška 2009 TJ Loko Pardubice z.s. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.950 0.000 11.050 2.900 8.450 0.500 10.850 21.900
10. Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.300 0.000 11.300 2.800 7.750 0.000 10.550 21.850
11. Navrátilová Valérie 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Petrová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.850 0.000 10.950 2.900 7.950 0.000 10.850 21.800
12. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.450 0.000 10.450 3.100 8.150 0.000 11.250 21.700
13. Barošová Jana 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 8.100 0.000 10.400 2.800 8.600 0.500 10.900 21.300
14. Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.450 0.000 10.450 2.800 7.950 0.000 10.750 21.200
15. Fuksová Dominika 2009 KSG SK Přerov Marčáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.300 0.000 10.300 2.800 8.000 0.000 10.800 21.100
15. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.000 0.000 9.900 2.900 8.300 0.000 11.200 21.100
15. Medvědová Vendula 2009 KSG SK Přerov Cigánková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.350 0.000 10.250 2.400 8.450 0.000 10.850 21.100
18. Kusáková Jana 2009 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.850 0.000 8.650 2.800 7.550 0.500 9.850 18.500
19. Sikorová Lenka 2009 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 8.150 0.000 10.250 2.600 7.950 4.500 6.050 16.300

zpět na detail závodu