Česká gymnastická federace

Menu

Akce

27.11.2020 - 28.11.2020 SGM

SGM Future Cup - ZRUŠENO

27.11.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 3.část

28.11.2020 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Memoriál V. Medové - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Mikulášský dvojboj ZRUŠENO

28.11.2020 TR

TRA 3. Český pohár - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje (VS)

29.11.2020 SGZ

SGŽ Finále Přeboru ČOS - ZRUŠENO

29.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR (VS1-4) - ZRUŠENO

29.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR družstev - ZRUŠENO

5.12.2020 - 6.12.2020 SGZ

SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga - ZRUŠENO

5.12.2020 TR

Czech Elite / Masters / Finále nejlepších - ZRUŠENO

5.12.2020 - 6.12.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ZRUŠENO

5.12.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ZRUŠENO

6.12.2020 TG

Mikulášský Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

9.12.2020 - 13.12.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů

12.12.2020 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O - s politováním zrušeno

12.12.2020 SGZ

Memoriál P. Kouby

12.12.2020 SPL

Mistrovství ČR

12.12.2020 SGZ

Gymnastické naděje

12.12.2020 AG

AKR Mistrovství ČR

12.12.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

12.12.2020 - 13.12.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.13

13.12.2020 SGZ

Klokánkova kapsa

13.12.2020 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

13.12.2020 SGZ

SGŽ Memoriál M. Brdíčkové-Šplíchalové

13.12.2020 SGZ

SGŽ Župní závod J. Šplíchala

17.12.2020 - 20.12.2020 SGZ

Mistrovství Evropy juniorek a žen

19.12.2020 SGM, SGZ

Vánoční Závod

Reklama

Klára Wybranietzová

Ročník:2009
Město:
Trenér:Jakešová, Orliczková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ IV. liga 3.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ mladší žákyně 10.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 20.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 38.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A 5.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 10.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 35.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 5.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ IV. Mladší žákyně 5.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 11.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 34.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 24.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 9.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 21.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 19.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 22.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 0.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 4.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ III. nejmladší žákyně 6.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 35.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 5.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Mladší žákyně 7-9 let 0.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 5-6 let družstva 3.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ II.kategorie 21.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři