Česká gymnastická federace

Menu

Akce

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

21.2.2020 - 23.2.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 01

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

Reklama

Klára Wybranietzová

Ročník:2009
Město:
Trenér:Jakešová, Orliczková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ IV. liga 3.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ mladší žákyně 10.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 20.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 38.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A 5.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 10.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 35.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 5.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ IV. Mladší žákyně 5.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 11.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 34.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 24.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 9.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 21.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 19.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 22.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 0.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - STARŠÍ ŽÁKYNĚ 4.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ III. nejmladší žákyně 6.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 35.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 5.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Mladší žákyně 7-9 let 0.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 5-6 let družstva 3.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ II.kategorie 21.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři