Na hlavní obsah

Veronika Wawroszová


Ročník:2009
Město:
Trenér:Jakešová, Orliczková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
17.11.2022 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ III. liga 4.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B - juniorky B 24.
28.5.2022 Přebor MS kraje SGZ VS 5B 4.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Juniorky 6.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 4.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 19.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 89.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 2.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ mladší žákyně 7.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 6.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 41.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A 2.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 6.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 11.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 4.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 10.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 7.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 5.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ IV. Mladší žákyně 4.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 24.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 42.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 43.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 4.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 81.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 9.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 24.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 3.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 9.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ III. nejmladší žákyně 2.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 10.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Mladší žákyně 7-9 let 0.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 5-6 let družstva 3.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ II.kategorie 13.
Datum Závod
10.12.2022 Mikulášský dvojboj 2022