Česká gymnastická federace

Menu

Akce

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

21.3.2020 SGZ

Velká cena Hradce Králové

21.3.2020 SGZ

Veřejný závod přípravek

21.3.2020 SGM

Memoriál Petra Petržely a Antonína Součka

21.3.2020 TG

TG Seminář k pravidlům pro trenéry

21.3.2020 SGZ

Karlovarská číše

21.3.2020 SGM

Karlovarská číše

25.3.2020 - 29.3.2020 AE

Cantanhede Internationale Open

27.3.2020 - 29.3.2020 AE

Závod Světového poháru (Cantanhede)

27.3.2020 - 28.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 2

Reklama

Anežka Koláčková

Ročník:2009
Město:Olšany u Prostějova
Trenér:Ponížilová
Oddíl: Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
22.2.2020 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ III. Starší žákyně – ročníky 2007– 2009 2.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 27.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 6.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 14.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS3A (žákyně A) 11.
19.5.2019 SGŽ Přebor Olomouckého Kraje SGZ VS3 A 1.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS3 A 5.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 10.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně – ročníky 2009 – 2010 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 51.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 12.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ IV. Mladší žákyně 1.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 27.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 4.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ IV. mladší žákyně 1.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 2.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři